Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відео

Новини

Шоуріл українських фільмів для кіноринку в Каннах

Контент- наша зброя! Боротьба України за незалежність почалася не наприкінці лютого 2022 і навіть не 8 років тому. Вона тягнеться крізь століття. Про прагнення українців зберегти націю та небажання коритися ворогові було знято численну кількість фільмів – особливо в період із 2014 року й до сьогодні, коли питання захисту рідної землі постало як ніколи гостро. На Каннському кіноринку презентуєть українське кіно – нашу правду та нашу зброю.

25.05.2022
об 14:12

Новини

«Коханці»: французький фільм згодом в українському кінопрокаті

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

20.05.2022
об 14:21

Новини

«Обличчя війни»: український режисер створює документальний цикл про війну в Україні

#TheFaceofResistance! Український режисер та оператор Олег Толмачов створив цикл унікальних документальних короткометражок з історіями простих людей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Героями перших випусків вже стали жителі Києва, Бучі, Ірпеня, Бородянки та Чернігівської області, які розповіли про власну боротьбу та перебіг подій під час окупації. У кожного з них своя історія, але єдина мета – перемога.

18.05.2022
об 12:13

Новини

«Історія моєї дружини»: прем’єра у кінотеатрах України

Кінотеатри відновили роботу у більшості міст України, тож українці зможуть побачити стрічки, прем’єри яких були заплановані на лютий-березень 2022 року. Так, вже з 19 травня у прокат виходить фільм «Історія моєї дружини».

17.05.2022
об 13:58

Новини

«Що, якби ЦЕ сталося знову?»:вийде документальний фільм по слідах подій на Чорнобильській АЕС

В Україні вийде документальний фільм, присвячений подіям на Чорнобильській АЕС під  назвою  «Що, якби ЦЕ сталося знову?». Стрічка розповість, зокрема, про те, що могло б статися, коли атомна станція з 24 лютого по 31 березня була окупована російськими військами.

26.04.2022
об 13:13

Анімація

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

22.04.2022
об 14:04

Анімація

«Добро завжди перемагає зло»: Вийшла третя серія мультфільму про війну для дітей

Вийшла третя серія мультфільму для дітей «Добро завжди перемагає зло» про загарбницьку війну між Україною та росією. Мультик створено з метою протидії російської дезінформації, яка націлена навіть на молодше покоління.

21.04.2022
об 11:20

Новини

«Цілую, твій рідний Київ»: міська лірика, народжена війною

Міська лірика, що народилася під час війни. Творча група фільму "Я працюю на цвинтарі" - режисер Олексій Тараненко, актор Віталій Салій - та група небайдужих українців зробили ролик на вірш Євгена Спіріна про поранений Київ.

19.04.2022
об 11:14