Трейлери та відео

Скоро в кіно: «Пофарбоване пташеня» вийде в український прокат у грудні
Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

Відео

Новини

Від кліпмейкінгу до кіно: В мережі виходить серіал «Спалах»

На YouTube-каналі онлайн-медіа про музику та всього, що навколо неї «СЛУХ» почали з’являтися епізоди документального серіалу «Спалах». Він розповілає про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. 10 серій охоплюють теми від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

27.11.2020
об 16:29

Анімація

У 2021 році в прокат вийде «Бебі Бос 2: Сімейний бізнес»

Мине чотири роки і він повернеться на великі екрани. Маленьке та кмітливе немовля, харизматичне та з не дитячою місією знову смішитиме дітей, а їхніх батьків змусить добряче поміркувати. Студія Universal підготувала продовження історії Бебі Боса.

26.11.2020
об 11:29

Новини

У грудні в український прокат виходить науково-фантастичний трилер «Вище неба»

Іноді вони не тільки поза межами Землі, а й не вкладають в світогляд та уявлення людей. З 17 грудня в український прокат виходить кіноробота режисера Фульвіо Сестито «Вище неба» про викрадення людей інопланетянами.

24.11.2020
об 14:27

Новини

Скоро в кіно: «Пофарбоване пташеня» вийде в український прокат у грудні

Фільм Вацлава Марула «Пофарбоване пташеня», який потрапив у шорт-лист 92-ї премії «Оскар», з’явиться в українських кінотеатрах 10 грудня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Драма є копродукцією Чехії, Словаччини та України.

24.11.2020
об 11:27

Новини

Казка-казок «Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес» не вийде в прокат 26 листопада

Вітчизняний кінотеатральний репертуар знову зазнає змін. Новий голлівудський фільм для всієї родини «Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес» з лауреаткою премії «Оскар» Анджеліною Джолі в головній ролі не з'явиться на цьому тижні в українських кінотеатрах.

24.11.2020
об 10:14

Новини

Незабаром у кіно вийде трилер «Перевертень»

17 грудня в українських кінотеатрах з’являться сеанси на американський комедійний трилер з елементами жаху «Перевертень».

23.11.2020
об 16:44

Новини

Дивіться разом із VGL cinema DOCU/PRO talk із Аліною Горловою

Відбулася світова прем’єра фільму української режисерки Аліни Горлової This Rain Will Never Stop на Амстердамському фестивалі IDFA, стрічка представляє Україну в основному конкурсі, ще рік тому цей проєкт був учасником української делегації на нідерландському заході. 20 листопада о 19:00 своїми фаховими спостереженнями та враженнями Аліна Горлова поділиться під час онлайн-зустрічі, а модеруватиме розмову кіножурналіст Алекс Малишенко, тож долучайтеся до трансляції на VGL cinema.

20.11.2020
об 18:25

Анімація

Взимку в український прокат виходить анімація «Гол»

Зроблена в найкращих традиціях британської stop-motion анімації стрічка «Гол» є мотивуючою історією про наполегливість на шляху до здійснення мрій, які можуть здаватися недосяжними.

19.11.2020
об 11:45