Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Папік» – новий комедійний серіал від студії «Квартал 95»

13.09.2019
об 17:00

Влітку стартували зйомки 16-серійної ліричної комедії від студії «Квартал 95» – «Папік». Ідея серіалу з'явилася пару років тому. Ще в процесі роботи над сценарієм режисер відразу бачив у головній ролі тільки актора Станіслава Боклана. Знімають серіал у Києві й області. Прем'єра відбудеться на каналі «1+1».

За сюжетом пенсіонер, колись популярний актор кіно, доведений до відчаю, вирішує звести рахунки з життям. Але наостанок хоче привести себе в порядок і йде до модного барбершопу. Там йому, звичайно ж, наливають, після чого його тягне на останні у своєму житті пригоди. Але несподівано в одному з клубів головний герой знайомиться з дівчиною, мисливицею на «папіків», яка приймає його за успішного мільйонера ...

АКТОРИ: Станіслав Боклан, Дар'я Петрожіцька, Сергій Сипливий, Олеся Жураковська, Катерина Кістень, Віра Кобзар, В'ячеслав Гіндін, Михайло Кукуюк та інші.

     

 «Ми показуємо одвічну проблему батьків і дітей, тільки в сучасному прочитанні, – розповідає режисер Андрій Яковлєв. – Наша історія – про протилежності поколінь та їхні різні погляди на життя. А ще про те, що ніколи не пізно почати чути й розуміти один одного. Для мене було очевидним, що головну роль повинен зіграти тільки Станіслав Боклан, – продовжує режисер. – До речі, і в головній героїні я теж практично не сумнівався. З актрисою Дашею Петрожіцькою ми познайомилися на зйомках. Тому кастинг для головних героїв ми не проводили. Я знав їхні можливості й усю амплітуду потенціалу».

    

 «Це велике задоволення – знати, що на тебе, як на артиста, пишеться талановитими людьми сценарій, і всім цим «рулить» не менш талановитий режисер. Звичайно, це тішить самолюбство, але водночас з'являється ще більша внутрішня відповідальність, щоб виправдати їхню довіру», – розповідає народний артист України Стас Боклан. За його словами, такого героя він ще ніколи не грав. У персонажа Боклана за сценарієм прізвисько Дід, а в житті його звати Олександр Миколайович Меркулов. «Він – колишній актор, якого свого часу вигнали з театру. Людина дуже талановита, правда, ображена долею і деякими людьми. Життя не було прихильним до нього, але одного разу в нього з'являється можливість все змінити, не без участі нової молодої знайомої», – говорить Станіслав Володимирович, який у гримі схожий на справжнього хіпстера, тільки злегка постарілого.

    

«Я граю представницю тієї категорії дівчат, які люблять розводити чоловіків на гроші, – розповідає актриса Дарина Петрожіцька. – Це одна з тих типових жіночок з надутими губками, яка виставляє своє життя в Instagram і в багатьох питаннях має тільки поверхневі знання. На свою героїню я взагалі не схожа, у цьому своєрідна і складність, і шалений інтерес для мене, як для актриси. Щоб зрозуміти таких дівчат, а саме розібратися, що ними рухає, як вони себе ведуть на публіці, перед початком зйомок я переглянула велику кількість передач і фільмів про таких мисливиць на «папіків».