Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Маркус» – детектив з відкритим фіналом

26.07.2019
об 18:05

Телеканал «Україна» розпочав спільне кіновиробництво з Латвією: разом з латвійською медіакомпанією Helio Media найбільш рейтинговий канал країни знімає серіал «Маркус».

ПРО СЕРІАЛ:
Серіал «Маркус» розповідає історію вчительки англійської мови Поліни Клочко, життя якої назавжди змінилося того дня, коли з дитячого садочка було викрадено її сина Марка. За кілька років у рубриці міжнародних новин у репортажі про інцидент у ризькому торговельному центрі Поліна бачить свого сина. Хлопчик підріс. Тепер його звати Маркус, але це – точно її дитина! Героїня йде до поліції, та для відновлення справи недостатньо підстав. І мати, що дивом отримала надію, вирішує боротися за сина самотужки. Доля зводить Поліну з майором СБУ у відставці Денисом Денисовим. Разом вони виходять на слід зниклого хлопчика, а досвідчений майор не може не побачити занадто багато дивних збігів у справах про викрадення дітей за останні 5 років. Чи зможе Поліна повернути сина й чи згадає він її?

  

 Розвиток повномасштабного міжнародного співробітництва – один зі стратегічних пріоритетів каналу «Україна». «У нашому активі успішне виробництво серіалів і шоу за міжнародними форматами. Сьогодні, починаючи співпрацю з Helio Media, канал «Україна» виходить на новий рівень міжнародного партнерства. Це буде повномасштабне спільне виробництво, завдання якого – створити продукт, який максимально відповідає запитам глядачів наших країн. Впевнена, що наша історія не залишить їх байдужими, принесе нам високі рейтинги й дасть хороший старт майбутнім проектам», – зазначила директор телеканалу Вікторія Корогод.

  

Головну роль, хлопчика Маркуса, виконує латвійський актор Олександр Нейкенс: «Я навчаюсь у четвертому класі й мрію стати актором. У мене вже є невеликий досвід у цій професії. Я швидко адаптуюсь на майданчика й легко контактую з партнерами, а найбільше люблю перевтілення! Історія Марка-Маркуса мене глибоко схвилювала тим, як життя може змінитися в один момент, і тим, що бувають випадки, коли не можна точно сказати, хто хороший, а хто поганий. Одне я знаю, я б хотів, щоб жодна дитина ніколи не опинилася в такій ситуації, у якій опинився мій герой».

    

«Ми розкриваємо тему кіднепінгу. Вийшло так, що я побічно був знайомий з тонкощами всиновлення дітей іноземцями в Україні. Знав точно, що для них ця процедура не безкоштовна. А такі речі  часто дають поштовх корупції й іншим злочинам. СБУ, Інтерполі, на жаль, розсідлують не одну таку історію, яку ми розповідаємо в «Маркусі», – поділився Ігор Волков.

  

Першими глядачами детективної історії, що привертає увагу суспільства до такого моторошного явища, як кіднепінг, стали гості Одеського міжнародного кінофестивалю: показ «Маркуса» увійшов до програми секції «Серіали».  Загальнонаціональна прем’єра відбудеться на каналі «Україна» восени.