Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

FILM.UA презентував інтерактивний веб-серіал «Вася і карантин»

21.04.2020
об 14:28

Навіть при карантині можна знімати кіно! І в цьому нас переконують творці інтерактивного комедійного веб-серіалу «Вася і карантин». 21 квітня на YouTube-каналі FILM.UA відбулася прем’єра першої серії веб-серіалу «Вася і карантин».

Головний герой – простий хлопець Вася, який через пандемію змушений сидіти вдома, як і ми з вами. Йому нудно, його тягне до коханої Валі, але дівчина боїться хвороби і не пускає Васю. Їх стосунки під загрозою, що ж буде далі?

Кожна серія – окрема скайп-розмова Васі з коханою, рідними, друзями. І хоча наш герой не покидає чотирьох стін, він потрапляє в безліч кумедних ситуацій…Режисер і автор сценарію Аркадій Непиталюк і продюсерка Олеся Лук’яненко - позиціонують серіал як інтерактивний. І запрошують до участі акторів.

Серіал народжується тут і зараз.Кожна серія – окрема скайп-розмова Васі з коханою, рідними, друзями. І хоча наш герой не покидає чотирьох стін, він потрапляє в безліч кумедних ситуацій.

«Простоювати в професії не хочеться навіть при карантині, і ми вирішили зняти кіно по скайпу. Адже вдома в самоізоляції можна продовжувати займатися улюбленою справою. Це такий тренінг, передусім для акторів, щоб трошки розім’ятися і заодно розважитися», - вважає ОЛЕСЯ ЛУК ’ЯНЕНКО.

В головних ролях вже знялися відомі актори Дмитро Хом’як і Наталя Кобізька. Також свою участь підтвердили Олена Узлюк, Володимир Кравчук, Юлія Врублевська. Надалі акторський склад тільки поповнюватиметься.

Також кожний глядач може дивіться нові епізоди, записати у коментар свої реальні розмови по телефону або ситуації, в які може потрапити головний герой – і долучайтесь до серіалу.

«Вася і карантин» має всі шанси стати найактуальнішим серіалом нинішньої весни. 

Читайте також:

Новини

Канал «Україна 24» запускає спецпроєкт «Україна на зв’язку»

17 квітня головний інформаційний канал «Україна 24» запускає спецпроект «Україна на зв’‎язку: телеміст з регіонами країни», в якому мери великих міст розкажуть про свої проблеми і поділяться досвідом їх вирішення. Дивіться телемарафон вже сьогодні!

17.04.2020
об 13:06

Новини

PITCH UA 2 оголошує серію онлайн інтерв'ю "розмови з Голлівудом"

Ключові експерти конкурсу PITCH UA 2 Адам Сигель і Джош Вайнсток проведуть серію онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами і сценаристами Америки. Бесіди будуть проходити у режимі он-лайн, та матимуть синхронний переклад на українську мову. Тож усі бажаючі зможуть долучитися до перегляду.

16.04.2020
об 12:58