Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Звана вечеря»: Сьогодні гостей прийматиме та пригощатиме холостяк

08.08.2020
об 13:42

У суботу на каналі СТБ вийде третій випуск шоу «Звана вечеря».  Глядачі з перших двох ефірів дізнались, наскільки смачні страви, на думку інших учасників, готує Артем Семенов, Людмила Шупенюк, український «термінатор» Тимур Мазур та інші. У третьому епізоді гостей дивуватиме своїми кулінарними талантами учасник романтичного реаліті-шоу «Холостяк-10» Макс Михайлюк.

 

Нагадаємо, за «сюжетом» проєкту в кожному випуску четверо незнайомців по черзі запрошують до себе на вечерю інших учасників. Гості оцінюють смак та різноманіття став, а також, наскільки господар дому був привітний під час вечері, а потім виставляють оцінки від 1 до 10 балів. Переможець наприкінці передачі отримує грошовий приз. 

«Я люблю ходити в гості та запрошувати людей до себе. Хвилююсь, щоб все склалось як задумав і встиг все зробити, бо раніше ніколи не доводилось стільки готувати. Те, що я збираюсь приготувати – точно буде гідно перемоги, оскільки я дуже старався. Сподіваюсь, мої гості поставлять хороші бали», - сказав МАКС МИХАЙЛЮК.

Перша страва, якою він збирається дивувати інших учасників шоу називається «Несподіванка». Суперників здивує назва, але деякі вважають, що смаколики Макса не вирізнятимуться оригінальністю. Холостяк також зазначив, що приготує ту страву, якої йому так не вистачало під час життя у США. Що це буде та як відреагують на вечерю інші гості – можна буде дізнатись вже 8 серпня о 19:00 на каналі СТБ.

 

Джерело: пресслужба СТБ

Читайте також:

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»
Новини

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»

Офіційний трейлер серіалу «Жіночі секрети» було опубліковано 7 травня. І зразу стає зрозумілим, що 12 серій обіцяють тримати нас в напрузі і очікуванні розв’язки.

08.05.2020
об 16:00

Новини

Зіркові рецепти: Готуємо брускети разом з ведучою «Нового каналу» Юлією Панковою

18 червня – Міжнародний день пікніка, тож якщо ви збриєтесь сьогодні або на вихідні піти з друзями на природу ведуча програми «Ревізор» на «Новому каналі», кулінар Юлія Панкова ділиться рецептом страв, що готуються нашвидкоруч.

18.06.2020
об 14:11

Новини

На «Новому каналі» ось-ось презентують тревел-реаліті «У кого більше?»

Головні герої намагатимуться знайти роботу та житло в таких небезпечних країнах як Камбоджа, Індонезія, В’єтнам, Мадагаскар, Танзанія, Таїланд, Індія та інші. Головна мета – заробити якомога більше грошей. Той, хто програє – буде вимушений їсти жуків або купатись у болоті.

29.07.2020
об 16:27

Новини

На платформі Kartina.TV покажуть теле- та кінопроєкти Film.UA

Уперше в історії інтернет-телеіндустрії український контент доступний без геоблоків, де б не був потенційний глядач.

06.08.2020
об 18:47