Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Зірковий шлях» у вечірньому форматі вже на каналі «Україна»

21.05.2020
об 15:06
«Зірковий шлях» у вечірньому форматі вже на каналі «Україна»

На каналі «Україна» тепер щосереди о 23.20 виходитиме передача «Зірковий шлях. Вечір». У компанії з незмінними ведучими Тімуром Мірошниченком і Альоною Вінницькою ви дізнаєтесь найгарячіші новини шоу-бізнесу, побачите цікаві і ексклюзивні історії з життя улюблених зірок, простежите, як вони досягали творчого успіху й першими дізнаєтесь про сімейні радощі.

«Вечірній формат "Зіркового шляху" вже давно "просився" до ефіру. Ввечері всі ми стаємо більш розслабленими та відвертими. Це саме той час, коли можна стати ще ближчими до зірок і зрозуміти їх. У новому шоу ми зможемо більше часу присвятити нашим селебритіс, привітати їх з визначними подіями, дізнатися найпотаємнішне», – коментує Тімур Мірошниченко.

У першому випуску глядачі побачили як, святкували свої дні народження весняні іменинники – адже в умовах карантину це не абияке випробування для творчих людей, що звикли до великих тусовок. Що робили у свій день народження Монатік, Надя Дорофєєва, як святкували Настя Камєнських і Потап, і де були Тоня Матвієнко та Маша Єфросініна. Багато хто з них відсвяткував події досить незвично. А ще ви могли дізнатися, як святкувала свій ювілей Ірина Білик, а також згадати весь її зірковий шлях до успіху.

Тож, зустрічаємось щосереди о 23.20 на каналі «Україна».

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Макарчук

Сьогодні українська актриса театру та кіно Антоніна Макарчук святкує свій День народження.

19.05.2020
об 15:45

Новини

У Star Media три нагороди – вітаємо!

На одному з найпрестижніших і найстаріших кінофестивалів Північної Америки одразу три проєкти Star Media отримали визнання.

20.05.2020
об 14:44

Новини

Найвідоміший український серіал «Нюхач» презентує четвертий сезон

У мережі опубліковано міжнародний трейлер детективу «Нюхач 4».

18.05.2020
об 13:03

Новини

«ВишиванкаDAY» 21 травня на каналі «Україна 24»

Споконвіків вишита сорочка вважалася головним українським оберегом. Сьогодні вишиванка — це ДНК нашої нації, що об'єднує українців незалежно від того, у якій точці світу вони перебувають.

21.05.2020
об 09:30