Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Зірковий шлях» нагородив зірок премією «Ніч химер»

22.12.2020
об 13:17

В незвичному році й нагороди отримують по-особливому. Ведучі програми «Зірковий шлях» та церемонії «Ніч химер» Тімур Мірошниченко та Альона Вінницька влаштували персональну зустріч для кожної зірки, аби нагородила знаменитостей щорічною премією.

Свої нагороди від премії «Ніч химер» отримали Оля Полякова, NK, Наталка Денисенко, Ірина Білик, гурт «Антитіла», Володимир Остапчук, гурт «Беz Обмежень» та багато інших відомих особистостей. Крім пам'ятних статуеток у вигляді зірок, інкрустованих кристалами, кожен отримав розкішну маску або головний убір від української дизайнерки Лесі Патоки.

Також всіх володарів премії чекав сюрприз, в момент вручення нагороди українські зірки отримали астрологічний прогноз на 2021 рік. Більше подробиць з унікальної церемонії «Ніч химер»  глядачі каналу «Україна» дізнаються у нових випусках програми «Зірковий шлях», яка йтиме 30 грудня о 9:30.

Джерело: Офіційна Facebook-сторінка телеканалу «Україна»

Читайте також:

Новини

Новорічна ніч з «1+1»: Святковий випуск «Вечірнього кварталу»

Уважний глядач на вихідні помітив у блоці анонсів телеканалу «1+1» яскравий промо-ролик святкового випуску «Вечірнього кварталу», який вже став доброю традицією в новорічну ніч.

14.12.2020
об 14:21

Новини

Відомо ім’я переможниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Близько 30 випробувань, десятки яскравих образів, робота з дев'ятьма запрошеними зірковими експертами, зйомка у трьох областях України – таким був шлях учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» до фіналу модельного реаліті «Нового каналу». Останні випробування перед оголошенням переможниці проходили Саша Літвін, Даша Майстренко і Таня Брик.

22.12.2020
об 12:15

Новини

Незабаром на «1+1» виходить новий серіал «Рідня»

7 грудня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя мешканців невеликого містечка під назвою Рідня та неочікувані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення до рідних країв.

03.12.2020
об 17:33

Новини

Проєкт You Have To See Ukraine американського актора підтримали ведучі «1+1»

Актор серіалу «Третя планета від Сонця», фільмів «500 днів літа», «Початок» та «Петля часу» Джозеф Гордон-Левітт на своїй сторінці у Facebook запустив проєкту You Have To See Ukraine, який активно підтримують українці, зокрема медійні особистості.

08.12.2020
об 11:42

Новини

Група 1+1 media додала до свого портфоліо ще чотири телеканали

З початком зими група 1+1 media запустила супутникове мовлення телеканалів «Трофей», «Терра», «Наука» та «Фауна» групи «Континент» на своєму аплінку. Сигнали телеканалів захищено системою умовного доступу Verimatrix.

04.12.2020
об 12:14