Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

06.09.2020
об 11:31

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

 

У Школі Супергероїв зможуть навчатися діти, які вимушені тривалий час  знаходитися на лікуванні серйозних захворювань в умовах стаціонару. Заняття проходять у трьох форматах: індивідуальні, групові – у класах та бінарні, які за спільною тематикою готують вчителі кількох предметів.

 

 

«Дякую — це те слово, яке сьогодні об’єднує Київ і Херсон, всю нашу команду, яка зробила неможливе можливим. Під час пандемії, коли все завмерло, коли повний нокдаун у всіх країнах, у нас відкривається школа. Ми запустили п’ятий освітній простір Школи Супергероїв з правильними цінностями, з великою душею, для дітей. Вчителів утримує держава, тому, що є державна субвенція і зарплати вчителям ідуть з держбюджету. А школа запущена стараннями облради, стараннями бізнесу, небайдужих людей», - розповідає НАТАЛІЯ МОСЕЙЧУК.

 

 

«Коли почалася пандемія, в мене з’явився страх – як далі реалізовувати масштабний всеукраїнський проєкт? Діти лишилися сам на сам зі своїм болем, так буває, що стіни лікарні стають для них тимчасовою домівкою на місяць чи рік. Проте нам пощастило, що ми маємо ефективну команду та надійних партнерів. Школа у Херсоні це п'ята Школа Супергероїв в Україні», - підкреслює ЄВГЕНІЯ СМІРНОВА, засновниця мережі подібних шкіл.

 

 

Варто зазначити, що Школа Супергероїв робить дуже важливу справу у  забезпеченні права на освіту для дітей, які перебувають в медичних закладах і випадають із процесу навчання. Школи успішно працюють в Києві в НДСЛ «Охматдит», на Житомирщині. Проєкт реалізується завдяки співпраці громадського сектора, місцевої влади та соціально активного бізнесу. Ініціативу відкриття школи при лікарні в Херсоні підтримав увесь колектив медичного закладу на чолі з директоркою Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні Інною Холодняк, а також головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим,  заступницею голови обласної ради Олександрою Рукавішніковою. До того ж з цього року освіта для маленьких пацієнтів захищена законом, оскільки внесено зміни в законопроєкт «Про повну загальну середню освіту», які стосуються навчання при лікарнях.

Просто з Києва Євгенія Смірнова та Наталія Мосейчук вели пряму трансляцію онлайн-відкриття.

 

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Телеканал «1+1» до свого 25-річчя знімає документальний фільм

У 2020 році каналу «1+1» виповнюється 25 років. Чверть століття національний мовник інформує своїх глядачів про важливі події та розділяє з ними знакові моменти. Спеціально до ювілею, «1+1 Продакшн» працює над фільмом «1+1. 25 років», в якому глядачам покажуть, як змінювалась країна, а разом з нею й телеканал, а також нагадають про улюблені тв-проєкти, з яких починались «Плюси».

20.08.2020
об 16:23

Новини

На глядачів чекає особливий «Сніданк з 1+1»

Музична інтерпретація державного Гімну, найбільша українська страва та новий хіт від вітчизняних музикантів – все це можна побачити та почути у спецвипуску «Сніданку з 1+1» 24 серпня.

21.08.2020
об 16:48

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18