Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі

08.06.2020
об 13:11
Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі

В кафе на Подолі відзнято перші кадри нової мелодрами від FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

«Це мелодрама про красиву сильну любов. Для справжніх почуттів не існує ні відстаней, які розділяють закоханих, ні років, проведених наодинці, ні обставин, що завжди всупереч... Додам, що головна героїня Марина витримає і розлуку, і зраду, але в підсумку знайде щастя...», – сказав режисер фільму Роман Ткаченко.

Фільм складатиметься з чотирьох серій. Але вони охоплять декілька років життя трьох друзів, що познайомились ще тоді, коли їм було лише по 14 років. Перші емоції, перші почуття і любовний трикутник. Щастя, яке виявилося недовгим і кохання, що вічне. Автори обіцяють нам захоплюючий сюжет, в якому будуть зрада і підступ, прощення і любов, життєві випробування і примхи долі, що стануть на шляху до щастя головної героїні – рудоволосої красуні Марина Рисєвої. Як вона впорається з усім цим і чи знайде своє справжнє кохання, дізнаємося трохи згодом – прем’єра міні-серіалу відбудеться на каналі «Україна».

Режисер-постановник: Роман Ткаченко

Оператор-постановник: Маркіян Канюка

Сценаристи: Надія Комаровська, Олексій Сиволап

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Тетяна Носенко.

В ролях: Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Анастасія Цимбалару, Прохор Дубравін, Галина Кобзар-Слободюк, Олександр Попов, Єлизавета Зайцева та ін.

Отже, традиційна тарілка, що її розбив режисер стрічки Роман Ткаченко, дала старт зйомкам. VGL cinema бажає творчій групі серіалу «Рись» успіху.

Джерело: прес-реліз

 

Читайте також:

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя
Новини

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

Свій перший комедійний веб-серіал про справжніх і віртуальних людей знімає StarLightMedia. Новий фільм Fake дозволить подивитися на сучасне суспільство, що живе в епоху тотальної залежності від соцмереж, наче через фільтри Instagram'у. Чому ми живемо двома життями? Чи варта та мрія, до якої ми йдемо, гонитви за лайками, статусом, втрати справжніх друзів, емоцій і почуттів? – ось головні питання, які ставить перед собою творча група.

05.06.2020
об 15:15

Новини

Макс Узол: «Кілька разів я міг не повернутися з відряджень»

Сьогодні тревел-ведучий «Нового каналу» Макс Узол відсвяткував своє 33-річчя та розповів декілька незвичайних фактів про себе.

05.06.2020
об 17:24

Випадковість чи доля: історії ведучих, які не думали ставати журналістами
Новини

Випадковість чи доля: історії ведучих, які не думали ставати журналістами

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Спеціально до цього свята ведучі тревел-проекту «У кого більше?» («Новий канал») Аліна Мисечко, Анастасія Кошман та Валентин Чернявський розповіли, як почали працювати в сфері журналістики.

06.06.2020
об 13:33

Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»
Новини

Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»

На карантині стосунки у одних пар стали міцнішими, а у інших затріщали по швах. Чому так сталося можна говорити довго, але складно заперечити, що одноманітність має велику руйнівну силу. Ведучий проєкту «Кохання на виживання» та психолог за освітою Олег Кензов спробував застережити своїх прихильників від мовчазної вбивці почуттів та дати кілька порад для зміцнення відносин у парі.

07.06.2020
об 18:29