Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні 2022 в новому технологічному форматі покажуть на Discovery

26.01.2022
об 12:21

До церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року залишилося трохи більше тижня. Discovery вже показали масштаб їх діяльності та найамбітніші інновації на екрані допоможуть продемонструвати велич Олімпіади для глядачів по всій Європі.

У Discovery - домівці Олімпійських ігор у Європі, розказали, як поєднуватимуть фізичні та віртуальні межі у висвітленні спортивних подій. Таким чином Discovery розпочали нову еру в трансляції Олімпійських ігор. Вже з 2 лютого вболівальники зможуть дивитися всі Олімпійські ігри ексклюзивно на цифрових сервісах Discovery+ (в Україні доступний на Megogo) та Eurosport.

Пекін 2022 від Discovery в цифрах:

  • Трансляція у 50 країнах на 19 мовах.
  • 1,200 годин прямої трансляції на Discovery та діджитал-платформах, включаючи Discovery+, Eurosport та застосунок Eurosport.
  • 107 ведучих та експертів із зимових видів спорту з 95 олімпійськими медалями.
  • 13,701 коментаторських сесій.
  • 3,254 кілометра кабелю використано для трансляції, що дорівнює відстані від Пекіну до Токіо й назад.

«Вже вдруге за шість місяців глядачі Discovery насолоджуватимуться найкращим контентом Олімпійських ігор. На них чекає багато видовищних подій, інновацій та розваг у єдиному місці, де можна подивитись Олімпійські ігри — Discovery+ та Eurosport. В Токіо ми довели, що можемо забезпечити унікальне висвітлення Олімпійських ігор навіть у розпал пандемії. Наша неперевершена група експертів, передові технології та амбітний підхід разом із розважальним контентом, знову зацікавлять глядачів Пекіну 2022 під час та після ігор», — сказав Ендрю Георгіу, Президент відділу спорту Discovery.

На втілення цього архітектурного та кінематографічного витвору знадобилося 12 місяців. Ведучі працюватимуть у спеціально розробленому для Cube світі. Це зробить досвід перегляду більш реалістичним для глядачів вдома.

Створені на замовлення аватари, максимально нагадують спортсменів із різних зимових дисциплін. Ці віртуальні обличчя переміщатимуться у Cube. Експерти «Команди Discovery» навіть зможуть ходити навколо них та аналізувати найдрібніші рухи та продуктивність спортсменів.

У «Команді Discovery» для Пекіна 2022 виступатимуть 107 ведучих і експертів із зимових видів спорту з 80 олімпійськими медалями, у тому числі 26 золотими.

Завдяки 215 дивовижним виступам на Зимових Олімпійських іграх команда експертів Discovery запропонує унікальні матеріали мільйонам любителів спорту в Discovery+, Eurosport та застосунку Eurosport.

Джерело: Pleon Talan

 

Читайте також:

Новини

«Я – Златан»: офіційний український трейлер

Легенда світового футболу – Златан Ібрагімович, одна з найвідоміших і найепатажніших зірок! Забив 500 голів лише до 40 років! Співпрацював із легендарними клубами «Ювентус», «Інтер», «Барселона», «Мілан»! Це історія про нього.

19.01.2022
об 17:01

Новини

Прем’єра програми «Гримерка Євробачення» на UA: ПЕРШИЙ: все про підготовку до конкурсу

У суботу, 22 січня, о 18:15 в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ вийде перший випуск прем’єрної програми «Гримерка Євробачення». У ній глядачі дізнаватимуться про всі найцікавіші моменти підготовки до Пісенного конкурсу Євробачення-2022 в Україні та світі разом з ведучим Тімуром Мірошниченком.

20.01.2022
об 15:38