Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

З'явився проморолик шоу «Діти проти зірок»

10.08.2020
об 18:27

«Новий канал» показав проморолик другого сезону шоу «Діти проти зірок». Спеціально для зйомок відео на стінах скейт-парку намалювали графіті з лого програми та «Нового каналу». Ведучим шоу буде Сергій Притула.

Завдяки освіченості, доступу до інформації, діджиталізації з пелюшок сучасні діти набирають мільйони фоловерів у соцмережах, винаходять високотехнологічні пристрої та мріють врятувати планету від забруднення. Це – покоління Z, яке легко дасть фору поколінню Y. Саме такий посил «Новий канал» вклав у проморолик другого сезону шоу «Діти проти зірок».

«Подивіться на сучасних дітей, вони ж просто космос. Під час розробки ролика ми відштовхувалися від того, що в шоу «Діти проти зірок» будуть сміливі хлопчики й дівчатка, які кинули виклик зіркам. Хотілося передати їхню безстрашність, і щоб водночас у ролику читався сучасний дух. Діти намагаються донести дорослим, що нічим нам не поступаються, і вони – майбутнє», - говорить режисер відео ВАЛЕРІЯ КОВАЛЕНКО.

Слоган відео звучить так: «Ми – майбутнє!». Для того аби передати сміливість та сучасність дітей, у промо вони викладають свій «Маніфест» - це речитатив у стилі реп. 11 дітей вклали його у 45 секунд і сказали найголовніше.

«Наше покоління і справді краще, ніж дорослі. У нас більше інформації в голові, ми краще орієнтуємося в ґаджетах та інтернеті. Ми більше знаємо, і тому в нас вищі шанси перемогти зірок у шоу»,  – сміється 12-річна «маніфестантка» СОФІЯ МЕРЗЛЯКОВА.

Дух сучасності вирішили показати через урбаністичні пейзажі. Задля того, щоб глядач не переплутав промо «Діти проти зірок» із заставкою голлівудського фільму, за день до зйомок на стінах скейт-парку намалювали графіті – лого програми і «Нового каналу». На розпис пішло три літри червоної фарби  та ще 16 балончиків спеціальної, для графіті.

 

Чиє покоління переможе – дізнаємося вже восени на «Новому каналі».

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

«Звана вечеря»: Сьогодні гостей прийматиме та пригощатиме холостяк

У суботу на каналі СТБ вийде третій випуск шоу «Звана вечеря». Глядачі з перших двох ефірів дізнались, наскільки смачні страви, на думку інших учасників, готує Артем Семенов, Людмила Шупенюк, український «термінатор» Тимур Мазур та інші. У третьому епізоді гостей дивуватиме своїми кулінарними талантами учасник романтичного реаліті-шоу «Холостяк-10» Макс Михайлюк.

08.08.2020
об 13:42