Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

З’явилися тизери сімейної саги «І будуть люди»

07.09.2020
об 12:42

Автори 12-серійної сімейної саги «І будуть люди» за романом Анатолія Дімарова представили чотири тизери проєкту. Вони знайомлять з основними сюжетними лініями та героями фільму.

 

 

Завдяки тизерам стають відомі основні сюжетні повороти, історії головних героїв та їхні конфлікти. У 12 епізодах сімейної саги - любов, ненависть, зрада, вірність, відданість, взаємодопомога та особистий вибір на тлі епохи великих змін на початку ХХ століття.

 

Також нещодавно розпочався флешмоб #ібудутьлюди, ініційований творчою групою фільму. Він закликає користувачів соцмереж ділитися розповідями про старших родичів та фотографіями. Мета флешмобу заключається в тому, щоб нагадати – історія України починається з сімейних історій кожного з нас. Дописи, що беруть участь у флешмобі, можна знайти за хештегом #ібудутьлюди.

 

Нагадаємо, що прем’єра сімейної саги «І будуть люди» відбудеться  в Україні 14 вересня. Дивіться фільм з понеділка по четвер  о 20:15 на телеканалі «СТБ». Виробництво: FILM.UA, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України, телеканалу «СТБ». Автори сценарію: Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова «І будуть люди». У ролях: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

 

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «СТБ»

 

Читайте також:

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26

Новини

«І будуть люди»: Дізнатись більше про зйомки 12-серійної саги

В рамках промокампанії творці серіалу презентували офіційний постер і трейлер, а ще запустили промосайт, на якому можна дізнатись повну інформацію про проєкт, персонажів, акторів, що грають у серіалі та подивитись цікаві епізоди зі знімального майданчика.

31.08.2020
об 15:47