Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Життя після проєкту «Від пацанки до панянки» Валерії Ткаченко

06.05.2021
об 13:07

Кожна дівчина, прагнучи стати учасницею реаліті-шоу «Від пацанки до панянки», розуміє, що настав час щось змінювати у житті, аби не скотитися ще нижче. Довгий час майбутні учениці Школи леді живуть балансуючи між життям повним барв і прірвою існування. Потрапляючи на проєкт їм необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів, зокрема психолога, та терпіння. Ще більше заповзятості, терпіння та сили волі дівчатам потрібно проявити після вильоту з проєкту та випускного балу зі Школи леді. В ефірі «Нового каналу» телеглядачі спостерігали за урочистою церемонією в понеділок, 3 травня, а для самих учасниць подія відбулася значно раніше. Минув деякий час і переможниця, якою стала наймолодша екс-пацанка – 17-річна Валерія Ткаченко, розповіла як складається її життя після участі в перевиховному реаліті.

– Валерія, чому вирішила відправити заявку на кастинг до проєкту «Від пацанки до панянки»? 

– Розуміла: якщо зараз нічого не зміню у своєму житті, в мене не буде хорошого майбутнього. Адже крім вживання наркотиків, я ще робила «закладки». Ще мене надихнула відеовізитка переможниці четвертого сезону реаліті Жені Мазур.

 

– У який момент ти зрозуміла, що більше ніколи не повернешся до колишнього життя?

– На тижні, коли ми боролися зі страхами. У кожної з нас було індивідуальне випробування з психології у психіатричній лікарні. Коли зайшла у свою «палату», побачила відео, де я курила, а племінниця пускала бульбашки. Розплакалася. Боялася її втратити. І замислилася, чим наповнювала своє життя, і до яких наслідків можуть привести мої дії. Тоді і зрозуміла, що ні за що не повернуся до життя, яким жила до проєкту.

 

– Ти могла подумати, що станеш переможницею?

– На кастингу був смішний момент, коли я сказала керівниці Ксенії Бабенко, що стану переможницею. Вона здивувалася (сміється). Мабуть, напророкувала перемогу. Однак після балу не могла повірити, що саме я стала переможницею п'ятого сезону.

– Як зараз у тебе справи із Zалежністю?

– Ще на проєкті пообіцяла, що втримаюся від наркотиків. Хоча, зізнаюся, було страшно повертатися у звичайне життя. Особливо страшно було їхати додому. Адже ти йдеш вулицями, а там кожен куток нагадує про наркотики.

 

– Додому в Таврійськ ти не повернулася?

– Переїхала до Києва і намагаюся облаштуватися у столиці. Проте нині карантин вносить корективи в мої плани.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»