Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Завершились зйомки української драми «Виховання почуттів»

16.07.2020
об 18:37
Завершились зйомки української драми «Виховання почуттів»

У Києві завершився знімальний процес стрічки «Виховання почуттів» - мелодрами спільного виробництва Star Media та каналу «Україна». Задіяні у проєкті актори та режисер поділились враженнями та трохи розповіли про героїв історії і сам серіал.

Фільмування призупиняли на час карантину та розпочалось знову з його послабленням. Під час зйомок на майданчику дотримувались всіх необхідних правил безпеки.

«Було не страшно, а цікаво, адже нам довелось працювати в нових умовах. Три місяці, які група була на вимушеній самоізоляції викликали у всіх непереборне бажання працювати, і ми побачили це на знімальному майданчику, отримавши величезну віддачу. Карантин підказав нові можливості у кіновиробництві в нестандартних умовах», – зазначила продюсер стрічки ГАЛИНА ХРАПКО.

Сценаристом виступила письменниця Ірен Роздобудько. Вона завітала на знімальний майданчик в день завершення зйомок. 

«Я рідко навідуюсь на знімальні майданчики фільмів, що знімають за моїми сценаріями, але фінал знімального процесу у Галини Храпко – це завжди оригінальний перформанс, інтелектуально-розважальна програма, потужний заряд та нова порція натхнення для наступних проєктів», – сказала ІРЕН РОЗДОБУДЬКО. 

За сюжетом 4-серійної стрічки дві рідні сестри опинились втягнутими у любовний трикутник та наробили помилок. Також автори торкнулись теми домашнього насилля. Головного антагоніста серіалу зіграв актор Андрій Чернишов. За його словами, його герой Віктор – має як позитивні, так і негативні риси. 

«До негативних персонажів я відношусь вибірково. Тут мені дуже допоміг режисер стрічки – Володимир Харченко-Куликовський, він надіслав величезного роз’яснювального листа, де розібрав мого героя на молекули і я зрозумів, що його можна розглядати не тільки зі знаком мінус», – розповів АНДРІЙ ЧЕРНИШОВ. 

Олександру Соколову дісталась роль чоловіка, через якого сестри опинились у любовному трикутнику.

«Мій герой Олександр дуже схожий на мене. Він обдумує свої вчинки, боязкий, чесний, людяний… певен, багато хто з дівчат забажали б бачити поряд такого хлопця. Найбільше з усіх днів знімального процесу запам’ятався той, коли знімали сцену зародження почуттів між Сашою та однією з сестер – Сніжаною. Спостерігати за появою хімії між молодими людьми було цікаво. Головна думка нашого серіалу в тому, що ніколи не варто опускати руки, навіть найскладніша ситуація не означає кінець світу, а після ночі завжди настає день», – говорить актор ОЛЕКСАНДР СОКОЛОВ.

Одна з сестер Сніжана має чоловіка, та покохала іншого. Вона мріє про родину, де панує любов та повага.  «Мій персонаж – дуже сильна особистість, готова жертвувати усім заради інших. Коли вона допомагає комусь – стає щасливішою. Вона має якусь внутрішню потребу допомагати всім, тож і зустрічає тих, кому це необхідно. Кінець серіалу у нас буде нестандартний, думаю, глядачі залишаться у захваті. Дуже подобається, що у нашому проєкті діалоги не затягнуті, вони стрімкі та додають сюжету динаміки. А також у сценарії є люфт для того, щоб кожен актор міг себе проявити», – говорить виконавиця ролі Сніжани ДАНА АБИЗОВА. 

На думку режисера стрічки, не тільки актори, залучені у роботі, знайшли ці ролі, а й ролі самі знайшли виконавців.

«Справжнє кохання іноді має дивні та хворобливі форми. Наш серіал саме про це. Ми показуємо, як герої можуть подолати такий стан. Завдяки неймовірній грі акторів, глядачі зможуть знайти для себе відповідь на питання: «Звідки беруться ревнощі, які можуть підштовхнути одну людину на вбивство іншої? Бажання цілком заволодіти кимось – це патологія  і у серіалі дуже добре показано, як можна уникнути такого стану», – розповів режисер стрічки ВОЛОДИМИР ХАРЧЕНКО-КУЛИКОВСЬКИЙ. 

Джерело: пресслужба Star Media

 

Читайте також:

«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z
Новини

«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z

13 липня стартували зйомки першого українського серіалу про покоління Z, створений спеціально для  VOD-платформи. Історія, яку буде екранізувати команда 1+1 Digital Studios, про світ сучасних підлітків та їхніх проблем.

15.07.2020
об 12:15

Анімація

З’явився постер до мультсеріалу «Чарівників: Історії Аркадії» Гільєрмо дель Торо

Сервіс Netflix опублікував у мережі офіційний постер мультсеріалу «Чарівники: Історії Аркадії» - це фентезійна стрічка, що входить до трилогії «Історії Аркадії». Режисером та сценаристом франшизи є Гільєрмо дель Торо.

15.07.2020
об 14:23

Новини

Дні народження зірок: Ада Роговцева

Сьогодні, 16 липня, свій День народження святкує українська актриса Ада Роговцева. Майбутня улюблениця мільйонів українців народилась у Глухові, що нині територіально належить до Сумської області. У 1954 році вступила до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого. У 1958 почала працювати у Київському національного академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки та паралельно зніматись у кіно.

16.07.2020
об 10:15

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26