Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Забути про вік» від 1+1 медіа здобув престижну нагороду

13.05.2020
об 10:44

Цьогоріч спеціальну відзнаку найпрестижнішої премії в галузі комунікацій In2 SABRE Awards здобув проєкт «Забути про вік. Forget about age» від 1+1 медіа.

Проєкт #забутипровік – це масштабна соціальна кампанія, ініційована 1+1 медіа. Його мета – зруйнувати стереотипи про те, що люди поважних років не здатні генерувати потужні ідеї, розпочинати власну справу та набувати нових навичок. У грудні 2019-го він уже отримав перемогу в основній номінації найпрестижнішої європейської PR-премії European Excellence Awards— Change Communications. До речі, раніше жоден український проєкт не здобував нагороду такого рівня. У квітні 2020 р. соціальна ініціатива потрапила у фінал SABRE Awards EMEA – 2020 – однієї з найпрестижніших світових премій у галузі бренд-комунікацій та репутаційного менеджменту.

Поруч з кейсами Facebook, IKEA, P&G, L’oreal, Burger King, Samsung, Coca-Cola, Nestle, група 1+1 медіа відзначена у двох категоріях відразу:

– Best Earned Media with Influencers + Communities

– Best Use of Social Media or Analytics for Audience Insights or Influencer Targeting

«Пишаємось фантастичним результатом та щиро вболіваємо за проєкт, який під час фіналу SABRE Awards EMEA – 2020, що відбудеться вже зовсім скоро, продовжить боротися за першість в основних номінаціях.

Дякуємо всій команді, яка щодня працює над тим, аби всі українці та світ у цілому повірили в себе та забули про вік. Так тримати!»

Джерело: 1+1 медіа

Читайте також:

Стартував конкурс «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»
Новини

Стартував конкурс «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»

5 травня розпочався прийом заявок на участь у конкурсі «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»

07.05.2020
об 17:00

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»
Новини

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»

Офіційний трейлер серіалу «Жіночі секрети» було опубліковано 7 травня. І зразу стає зрозумілим, що 12 серій обіцяють тримати нас в напрузі і очікуванні розв’язки.

08.05.2020
об 16:00

Безкоштовний показ фільмів для енергетиків, що працюють в ізоляції
Новини

Безкоштовний показ фільмів для енергетиків, що працюють в ізоляції

​​​​​​​Майже дві тисячі працівників ДТЕК протягом карантину тижнями живуть і працюють на підприємствах у режимі ізоляції, аби забезпечити виробництво, постачання електроенергії та видобуток газу для країни. Для підтримки своїх співробітників компанія ДТЕК разом з FILM.UA Group запустили проєкт «Світле кіно від FILM.UA: українські фільми для енергетиків».

08.05.2020
об 18:59

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09