Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«За війну я плакала двічі»: Ірма Вітовська – про волонтерство

26.04.2022
об 11:20

«За війну я плакала двічі. Вперше, коли розбомбили театр у Маріуполі. Тоді з мене вийшло все накопичене. Вдруге, коли вдарили по вокзалу в Краматорську. А от побачене в Бучі викликало злість і бажання сатисфакції», - розповіла акторка Ірма Вітовська.

Цієї весни глядачі Нового каналу очікували на прем’єру серіалу «Молода», де одну з ролей зіграла талановита Ірма Вітовська. Та всі плани змінив напад росії на Україну. Зйомки та прем’єри відклали до перемоги. Натомість діячі культури зосередилися на наближенні цієї перемоги – хто в лавах ЗСУ, хто в теробороні, хто серед волонтерів. Ірма Вітовська не стала винятком.

«Допомагаю виїжджати вимушеним переселенцям до Європи та отримувати там прихисток. За цей час ми перевезли чимало родин, які тікали від обстрілів, з різних територій. Ми їх відвозимо до кордону, відправляємо, влаштовуємо, формуємо списки, робимо реєстр, хто де оселився, тримаємо зворотній зв'язок з великою кількістю людей. Мені дали перепустку, і я можу супроводжувати автобусами групи людей до кордону. Чоловік теж волонтерить, тільки у Києві. Він допомагає армії.  Знаєте, мами з дітьми на руках дивляться, і цей погляд питає: «Ви обіцяєте, що все буде добре?». Зараз всередині мене такий собі емоційний стрижень, усе зачерствіло й закрилося. Я просто щось роблю, роблю, роблю. Ви навіть не уявляєте, тут волонтери майже не сплять, працюють без перепочинку», - поділилася емоціями і переживаннями Ірма Вітовська.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

«Не буває й години, щоб я не думав про Маріуполь»: Андрій Бєдняков

Ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков родом з Маріуполя, який майже два місяці війни бомбить та руйнує росія. Вся Україна молиться за людей, які там перебувають, та військових, які захищають місто. Андрій Бєдняков поділився спогадами про Маріуполь.

21.04.2022
об 18:31

Анімація

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

22.04.2022
об 14:04