Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Вже запущено стримінговий сервіс HBO Max – що відомо?

29.05.2020
об 10:06

HBO Max — новий продукт на стримінгового ринку, який конкуруватиме з Netflix, Hulu й Amazon Prime Video.

HBO Max, створений компанією WarnerMedia, почав роботу 27 травня. В його планах – надавати глядачам доступ до всіх релізів телеканалу HBO, оригінального контенту, серед якого спеціальний випуск «Друзів» і перезавантаження популярної підліткової драми «Пліткарка», програми Cartoon Network, The CW, Warner Bros. та інших дочірніх компаній WarnerMedia Entertainment. Зокрема й такі, як «Друзі», «Гра престолів», «Принц з Беверлі-Гіллз», «Гарненькі брехухи», «Доктор Хто», «Теорія великого вибуху» і «Світ Дикого Заходу». До представлених фільмів увійшли такі блокбастери, як «Диво-жінка», «Зірка народилася», «Шалено багаті азійці», «Джокер» і багато інших.

Одним з найочікуваніших релізів HBO Max стане спеціальний випуск серіалу «Друзі». Це буде перша телевізійна подія, на яку зберуться актори улюбленого шоу 90-х з моменту його закінчення у 2004 році. HBO Max також працює над створенням нової «Пліткарки».

Серед оригінального контенту: серіал Love Life з Анною Кендрік у головній ролі, Expecting Amy — документальний серіал з трьох частин про Емі Шумер, а також режисерська версія фільму Зака Снайдера «Ліга справедливості».

Джерело: vogue.ua

Читайте також:

Аудиторія стримінг-платформ стрімко зростає на тлі карантину через COVID-19
Новини

Аудиторія стримінг-платформ стрімко зростає на тлі карантину через COVID-19

З 2019 до 2025 року загальний обсяг передплат на потокове мовлення в усьому світі зросте більш ніж на 80 % – на 519 мільйонів і становитиме майже 1,16 мільярда. Наприклад,  Disney+ збільшить свою аудиторію в чотири рази, та йому все одно не вдасться обійти в цих перегонах Netflix. Згідно з прогнозами аналітика компанії Digital TV Research Саймона Мюррея, тільки в 2020 році аудиторія стримінг-сервісів, що споживає контент за передплатою (SVoD), може збільшитися на 170 мільйонів. На думку аналітика, саме карантин призвів до зростання аудиторії онлайн-мовлення за допомогою передплат.

13.05.2020
об 17:00

Новини

Голова Disney зі стримінгу залишив компанію заради TikTok

Кевін Майер залишив свій пост у Disney і перейшов у TikTok – сервіс для створення і перегляду коротких відео, який був запущений влітку 2018 року й належить китайській компанії ByteDance.

21.05.2020
об 12:00