Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ввечері Ксенія Мішина зробить остаточний вибір

18.12.2020
об 16:48

Швидко й непомітно перший сезон шоу «Холостячка» добіг кінця. Сьогодні на телеглядачів каналу СТБ чекає фінальний епізод, в якому головна героїня Ксенія Мішина зробить остаточний вибір.

 

18 грудня о 19:00,на СТБ транслюватиме фінал романтичного реаліті «Холостячка». Проте перш, ніж визначитися, з ким продовжити будувати стосунки далі, Ксенія відправиться на останні побачення в проєкті.

Льоша здивує Ксенію екстремальним дозвіллям. Він продемонструє  небезпечний драфт. Після чого запропонує дівчині разом здійнятися під куполом цирку... У свою чергу Саша прийме рішення побороти страх висоти – разом з Ксюшею піднятися в небо на парапланах, а потім – провести час за романтичною вечерею.

Крім яскравих вражень від проведеного часу разом, чоловіків і саму Ксенію чекає непросте випробування. Ведучий Григорій Решетник запропонує їм подивитися відео з взаємними претензіями. Які побоювання озвучить Ксенія Льоші і Саші? Що фіналісти висловлять на адресу Холостячки? Після чого, зваживши всі «за» і «проти», провівши з чоловіками незабутній час разом, Ксенія прийме доленосне рішення.

«Є Льоша, в якому я повністю впевнена, а є Саша - тут і зараз», - скаже перед остаточним вибором КСЕНІЯ МІШИНА.

 

Джерело: Плесслужба СТБ

Читайте також:

Новини

«Голос країни. Перезавантаження» назвав імена нових тренерів

Незабаром на телеканалі «1+1» стартує одинадцятий сезон музичного шоу «Голос країни», яке виходить під назвою Перезавантаження.

15.12.2020
об 15:35

Новини

Святкова промо-кампанія: Відлік до Нового року розпочато

Щорічно «1+1» починає вести відлік днів до Нового року. Телеканал вже оновив графічне оформлення, а також прикрасив ефір атмосферними новорічними промо-роликами із найяскравішими зірками каналу.

16.12.2020
об 15:19

Новини

Ефір «Сніданку з 1+1» до дня Святого Миколая буде особливим

Завтра глядачі «1+1» прокидатимуться під святковий випуск «Сніданку з 1+1». Мрії дітей збуватимуться прямо в ефірі, а ще кожен зможе долучитися до добрих справ.

17.12.2020
об 18:32