Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Всеукраїнська прем’єра на СТБ драми «Мама»: що відомо про продовження

09.02.2022
об 15:15

17 лютого о 20:15 глядачі зможуть побачити продовження драми «Мама». До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні телеканал СТБ покаже, як далі розвивалась історія, події якої розгортаються на окупованому Донбасі.

За інформацією Міністерства оборони, середній вік матерів, які втратили дітей під час війни на сході України, — 40–50 років. Сьогодні мама загиблого воїна — це не бабуся в хустці, а ще молода енергійна жінка, що досягла середини життя. Драма «Мама» розповідає історію головної героїні Ніни Петрівни Швидченко, син якої йде на фронт захищати свою країну. Тоді в їхнє мирне життя вривається справжня війна, відбираючи спокійний сон, відчуття безпеки та миру. Місія матерів стає глобальною — людське життя як головна цінність! Вирушаючи на пошуки сина, вона своїм прикладом звертає увагу всіх на людяність та співчуття. Її самопожертва, любов і всепрощення — це той єдиний алгоритм, який може врятувати не лише її дитину, а й усіх дітей на війні.

Драма «Мама» розповідає історію матерів, які також воюють за життя та свободу. Фронт забирає їх у свої умови страху, безвиході та небезпеки. За кожною мамою стоїть дитина. І саме цей фактор здатний вивести на діалог тих, кого не змусиш просто так говорити. Для другого сезону було обрано ідею продовження пошуку сина, що створює відчуття війни без війни в ​​кадрі. У житті Ніни Петрівни лінія фронту пролягла через її роботу, сім’ю та душу. Повернувшись зі сходу, вона йде на роботу в Житомирський військовий госпіталь. Зранку до вечора хірургиня Ніна Петрівна Швидченко оперує, рятує, повертає до життя чиїхось дітей. У стінах госпіталю щодня, щохвилини, щосекунди точиться війна. 

Продовження історії розпочинається з того, що лунає дзвінок з невідомого номера. Ніна рішуче зриває трубку і дізнається, що її син живий.  Поранений, але живий! І цього достатньо, щоб мати, незважаючи на всі вмовляння, повернула волонтерський бус у бік Лисичанська. Війна розділила життя Ніни Петрівни на «тоді» і «тепер». Вона ще ніколи не була так близько і водночас так безмежно далеко від свого сина. Мама знову вирушає на окуповану територію на пошуки і знаходить його тяжко пораненим у лікарні Слов’яносербська. Та як урятувати життя синові і забрати його на волю? Це завдання, які їй доведеться вирішувати з холодним розумом.

Джерело:  СТБ

Читайте також:

Новини

Телеканал СТБ представить продовження драми «Мама»

17 лютого о 20:15 на телеканал СТБ до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні глядачі побачать продовження драми «Мама», яке складатиметься із 4 серій. Події фільму розгортаються на окупованому Донбасі.

02.02.2022
об 16:57