Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"

01.05.2020
об 18:00
Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"

Шоу «Маска», права на адаптацію якого для українського глядача у компанії Fremantle придбав канал "Україна", буде складатися з 12 епізодів.

12 знаменитостей постануть перед глядачами та журі абсолютно інкогніто в незвичайному вбранні. Інформація про учасників утаємничена й гарантується підписаним контрактом. Мікс детективного розслідування й музичного шоу тримає в напрузі глядачів з першого до останнього епізоду. В кожній програмі одного з учасників буде викрито, а переможця оберують шляхом голосування. 

США, Німеччина, Франція, Італія, Китай, Австралія і ще 23 країни світу – така на сьогодні географія грандіозного музичного шоу.

Фото: канал "Україна".

 

 

 

Читайте також:

Новини

Ліда Таран та Здійсни мрію презентували тизер фільму про космічну місію Промінь мрій

Промінь мрій підтриманий NASA буде показаний в документальному фільмі

12.04.2020
об 11:31

Новини

Українські серіали на суахілі та завоювання Латинської Америки: «Медіа Група Україна» розповіла про продажі телеконтенту

Серіал телеканалу «Україна» «Обручка з рубіном», створений за корейським форматом Ruby Ring від KBS, переклали на мову суахілі, на черзі – інші мови африканського континенту. А до нових територій, де дивляться серіали «Медіа Групи Україна», додались Індія, Польща, Македонія, країни Балтії, В'‎єтнам, арабські країни. Про це розповіла Ірина Черняк, голова департаменту продажів ТБ-контенту «Медіа Групи Україна», в інтерв'‎ю delo.ua.

23.04.2020
об 13:46

Новини

FILM.UA Group презентує 12 роликів подяки українським лікарям в рамках проєкту «Дякую лікарю»

З 27 квітня по 8 травня, щодня на сторінках FILM.UA Group та «Здорові комунікації» у Facebook з’являтимуться відеозвернення, у яких популярні українські актори говоритимуть свої слова подяки медикам-героям.

30.04.2020
об 13:21