Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Вражаючі результати марафону «Ти не один» – зібрано понад 2 млн грн

14.05.2020
об 14:30

Понад 2 мільйони гривень зібрали під час благодійного марафону «Ти не один» на телеканалі «1+1» на допомогу лікарям, які рятують життя хворим на COVID-19.

Благодійний марафон «Ти не один» тривав протягом тижня на телеканалі «1+1». І розпочався він з онлайн-концерту за участю зірок українського шоу-бізнесу, які співали зі своїх домівок для глядачів. Протягом тижня, з 3 по 8 травня включно, підтримати лікарів мали змогу всі охочі, надіславши смс-повідомлення з добрими словами для лікарів або зробивши благодійний внесок на будь-яку суму онлайн 24/7 на сайті Української біржі благодійності.  Вартість повідомлення ставала доброчинним внеском у марафон.

Відомо, що українці надіслали 31 118 смс-повідомлень.

Наразі відома фінальна сума зібраних коштів – станом на 12 травня вдалося зібрати 2 011 210 гривень! Із них загальна сума внеску від телеканалу «1+1» і партнерів становить 1 246 143 гривень; кошти, зібрані від смс-повідомлень абонентів Київстар, Vodafone та Lifecell, –  622 360 грн; платформа Українська біржа благодійності — 142 707 грн.

Також у рамках марафону протягом тижня в соціальних мережах телеканалу «1+1» тривала спільна з ведучими та зірковими учасниками марафону ініціатива #лікарютинеодин. До ініціативи долучилися десятки медичних працівників та зірок, аби познайомити глядачів та передплатників офіційних сторінок телеканалу з лікарями, які щодня рятують життя хворим на COVID-19.

За виручені кошти Українською біржею благодійності спільно з громадською платформою РазомUA та відповідно до рекомендацій МОЗ уже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів – придбали 3 400 захисних  костюмів, кожний з яких має відповідний сертифікат європейського зразка. Також відомий перелік міст та медичних закладів, які найбільше потребують допомоги, – це медичні заклади  Кременчука, Івано-Франківська, Рівного, Сарни, Харкова, Хмельницького, Києва, Миколаєва, Боярки, Кропивницького, Ужгорода, Прилук, Львова, Черкас, Тернополя та волинські лікарні. Саме туди їдуть костюми.

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту для медичних працівників.