Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Восени на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового сезону «Супер ТОП-модель по-українськи»

24.07.2020
об 18:11

На «Новому каналі» розпочались зйомки модного шоу країни «Супер ТОП-модель по-українськи». Цей сезон стане сумішшю двох проєктів: «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи». Участь у ньому візьмуть дівчата з попередніх сезонів цих двох шоу. Слоган нового проєкту: «Краса врятує світ».

«Перший сезон знімали ще шість років тому, коли декому з учасниць було по 16 років. Тепер вони подорослішали, в них змінились погляди на світ, з'явилась соціальна позиція. Про це вони розкажуть у новому Суперсезоні. Також одна з його особливостей – популяризація українського, починаючи від ідеології і закінчуючи локаціями в нашій країні», - розповів креативний продюсер проєкту СТАНІСЛАВ БОНДАР.

Незмінними залишилась ведуча модельного реаліті – всесвітньо відома супермодель Алла Костромічова – і пара експертів: Соня Плакидюк та Сергій Нікітюк. А ось місце третього в кожному епізоді будуть по черзі займати суперексперти зі світу моди чи шоу-бізнесу.

«Я дуже рада, що розпочинаються зйомки. На глядачів чекає сезон із оновленою концепцією. Бути соціально відповідальним - важливо. Ось головне посилання, яке ми хочемо донести глядачеві. Також  буде цікаво подивитися, як змінилися учасниці минулих сезонів і дізнатися, що зараз відбувається в їхньому житті. Інтригує, як кожна з дівчат відреагувала на себе, побачивши проект на екрані, хочеться почути порівняння – як вона уявляла себе в кадрі, і як побачила. Цікаво, що вони усвідомили і змінили, подивившись на себе з боку. І, головне, – як ті, кого вибрав глядач шляхом голосування на сайті, скористаються своїм шансом у Суперсезоні нашого реаліті», - поділилась враженнями супермодель АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Старт зйомок сезону відзначили гучною вечіркою.

«Перший випуск Суперсезона – грандіозна зіркова вечірка! До нас приїхали моделі-зірки, яких дуже чекає глядач, тому дрес-код, як на червоній доріжці: чоловіки – у смокінгах, дівчата – у вечірніх сукнях. А дефілювати учасниці будуть під виступ модного гурту TVORCHI – хлопців, які брали участь у Нацвідборі на «Євробачення», - розповів СТАНІСЛАВ БОНДАР.

Першими на червону доріжку прибули ведучі та експерти. За ними – учасниці – 20 найкращих, за яких проголосували глядачі на сайті «Нового каналу». До експертів вони приїхали в образах, які підбирали собі самі. Так моделі показали не лише своє відчуття стилю, а й винахідливість: наприклад, одна з дівчат знайшла своє вечірнє вбрання на секонд-хенді.

«Мені подобається, що більшість дівчат виросли, насамперед, внутрішньо. Вони розвивалися – це видно. За ними приємно спостерігати, адже учасниці розуміють, що популярність – передусім відповідальність перед глядачем», - сказала АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Шоу «Супер ТОП-модель по-українськи» можна буде побачити вже цієї осені на «Новому каналі».

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13