Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Восени на «Новому каналі» вийде проєкт «Пекельна кухня»

27.01.2021
об 15:44

Наразі для участі в телешоу шукають кухарів, які готові проходити кола кухонного пекла. Тим часом творці програми розповідають про шефа, який влаштовуватиме учасникам кулінарні випробування.

За правилами проєкту принциповий шеф не прощає недбалості й неповаги до кухні. Він влаштує пекельну битву серед вогненних конфорок і киплячих каструль, щоб знайти бога або богиню кухонного Олімпу.

«Пошуки «пекельного шефа» тривали більше року! На цю роль пробувалися безліч українських шеф-кухарів і рестораторів. Шукали справжнього професіонала, який хоче і може передати досвід. Принципового фахівця з непримиренним характером і повагою до ремесла. За яким цікаво не лише спостерігати, а й слухати. Кандидатів було багато, лідерів за підсумками кастингу – двоє, але тільки Алекс Якутов відповідав усім названим критеріям», – розповів керуюча директорка «Нового каналу» ОЛЬГА ЗАДОРОЖНА.

Свій кухарський шлях Алекс Якутов розпочав у шість років. Замість казок і захоплюючих оповідань зачитувався книгами рецептів, а в 12 років самостійно приготував шарлотку. Юнаком закінчив Якутське командне річкове училище, але коком не служив.

«Капітан мені говорив: «Ти не там навчаєшся, синку». І я це розумів щоразу, як випікав для команди смачні пироги з рибою або смажив стейки з оленя», – згадує АЛЕКС ЯКУТОВ.

Потім було навчання в кулінарних школах Європи, активне стажування у зарубіжних кухарів Італії, Іспанії, США. Нові знання принесли плоди. Кар'єра Алекса пішла в гору. Він доріс до посади бренд-шефа, отримав престижну в кухарських колах премію «Пальмова гілка», став шеф-кухарем і партнером у ресторані «Гра з Вогнем», а згодом відкрив свій ресторан «Публіцист». Тепер у життя суворого шефа увійшла «Пекельна кухня».

«Пекельна кухня» – однозначно мій проєкт. Для учасників він стане практикою у сильній команді. Всі кухарі мріють потрапити на роботу до хорошого шефа і готові віддати за це багато. Їм випаде такий шанс. До учасників буду суворий, адже нутром відчуваю, якщо на кухні щось іде не так. Не терплю, коли брешуть і не люблять те, що роблять. Не прощаю недбалого ставлення до продуктів. Але вмію давати шанс, якщо бачу, що людина не може жити без кулінарії», – зізнався шеф «Пекельної кухні».

Алекс Якутов поставить крапку у вічній суперечці, хто крутіше готує – жінки чи чоловіки. Хто зможе витримати жар не лише розпечених плит, а й пристрастей на кухні? Кожну програму ресторан «Пекельної кухні» відчинятиме свої двері для гостей, щоб ті оцінили гастрономічні шедеври учасників. Кому вдасться пройти всі кола першого сезону кулінарного пекла – дізнаємося вже цієї осені на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

 

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Новини

«Новий канал» презентував проморолик 5-го сезону реаліті «Від пацанки до панянки»

Зазвичай телеканал ретельно приховує дівчат, що стануть ученицями Школи леді, але цього разу за декілька місяців до виходу нового сезону «Від пацанки до панянки» в ефір, вирішив викласти проморолик за участі майбутніх леді.

13.01.2021
об 16:23

Новини

Життя на карантині: Скоро на «1+1» відбудеться прем'єра серіалу «100 тисяч хвилин разом»

Лірична 16-серійна комедія «100 тисяч хвилин разом» від студії «Квартал 95» напередодні прем'єри презентувала проморолик.

14.01.2021
об 12:11

Новини

Новий рівень якості: Україна в Eurimages – досягнення та перші висновки

2020 рік для національного кіновиробництва став не тільки перевіркою на витривалість, креативність та готовність приймати швидкі рішення, а й періодом досягнень. У січні 2020 року Україна стала повноправним членом Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages, і вже восени два вітчизняні копродукційні проєкти отримали першу фінансову допомогу від європейської комісії.

19.01.2021
об 16:32