Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Вони могли помінятися ролями: «Перші ластівки. Zалежні» виглядали б інакше, якщо…

25.01.2021
об 15:51

Після перегляду серіалу «Перші ластівки. Zалежні» не виникає відчуття, що когось з персонажів хотілося б замінити іншим актором. Однак Єву, Карину та Влада могли зіграти інші люди. Кого ж ми могли бачити на екрані?

 

Актриса Таїсія-Оксана Щурук втілила в серіалі роль Альбіни Харткіпер. Однак у «Перших ластівках. Zалежні» вона могла зіграти іншу героїню.

«Я пробувалася на Альбіну та Карину. Самопроби писала на них двох, щоб зрозуміти, хто мені більше підходить. Записала дві сцени з Кариною і зрозуміла, що буде важко. А ось з Альбіною все пішло, як по маслу – вона мені значно ближча в енергетичному плані. Карину згодом зіграла Настя Пустовіт і, думаю, зробила це так, як ніхто б не зробив», – зізналася ТАЇСІЯ-ОКСАНА ЩУРУК.

 

Анастасія Пустовіт теж могла отримати зовсім іншу роль. Нині складно уявити, але окрім Карини актриса пробувалася і на дівчину з релігійної родини Єву. Проте обидві спроби виявилися невдалі. Анастасії могло б і не бути в серіалі, але ситуацію врятували парні проби.

«Я зняла самопроби на цих двох персонажів, але мені відмовили. На той момент я вже рік ніде не знімалася і дуже болісно сприймала відмови. Тут справа навіть не в тому, що треба за щось їсти, а в тому, що ти провалюєшся у скіллах. Коли кастинг-директор «Перших ластівок. Zалежні» Віка Ільїна написала, що мене не затвердили ні на роль Єви, ні на роль Карини, я подумала: «Люди, ви ще пошкодуєте». Потім раптом Віка мені пише: «Тебе терміново викликають на парні проби, тільки вирівняй волосся й одягни костюм, а то ти виглядаєш, як в авторському кіно», – розповіла АНАСТАСІЯ ПУСТОВІТ.

Іншу роль міг зіграти і Максим Девізоров: він пробувався відразу на чотирьох персонажів – бійця без правил Влада, кладмена Льошу та поліцейського Єгора. Однак йому дісталася роль наркозалежного студента Назара, який марнує своє життя.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Актори «Перших ластівок. Zалежні» розповіли, як готувалися до нових ролей

Рожеве волосся й татуювання персонажів Таї Щурук і Макса Девізорова зацікавили глядачів ще до виходу серіалу «Нового каналу» в ефір, тож актори вирішили розповісти про свої перевтілення.

24.11.2020
об 15:21

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

24.12.2020
об 13:39

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43