Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Власникам телевізорів Sony відтепер доступне Apple TV

27.10.2020
об 19:05

Застосунок «прошитий» у програмі оновлення для смарт-пристроїв. Його поява в переліку стримінгових сервісів буде автоматичною і доступною на телевізорах виробництва 2018 року і новіших.

 

Компанія Sony Electronics випустила оновлення програми до своїх смарт-телевізорів, і тепер користувачі, й українські зокрема, зможуть мати доступ до застосунку Apple TV. Оновлення доступне для телевізорів серії Sony XH90. Власники цих пристроїв зможуть дивитись контент від Apple TV, нові популярні фільми та отримувати рекомендації.

Отримати доступ до сервісу легко, для цього потрібно придбати передплату. У Apple TV+ представлені нові фільми, ексклюзивні шоу, документальні стрічки. Тут також доступна функція придбання або прокату стрічки чи телешоу з колекції, яка нараховує понад 100 тисяч назв. Контент доступний глядачу у форматі 4K HDR и Dolby Atmos

Окрім цього, деякі смарт-телевізори Sony підтримують AirPlay 2 та HomeKit. Однак для цього потрібно мати акаунт Apple ID з чинною передплатою. Завдяки цьому користувачі зможуть відтворювати на великому екрані телевізора відео чи фото зі свого iPhone, iPad або Mac. Телевізором можна буде користуватися за допомогою застосунку Home або використовуючи «помічницю» Siri на пристроях від Apple.

Оформити передплату можна в застосунках Apple TV на смарт-телевізорах Sony, а також на iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac. Дізнатись, скільки це коштуватиме, можна на сайті Apple.

Оновлення програми на телевізорах відбудеться автоматично. Ця функція доступна для моделей від 2018 року випуску.

 

Джерело: broadcast.net.ua

Читайте також:

Аналогове телебачення в Україні не відключать принаймні до 31 грудня
Новини

Аналогове телебачення в Україні не відключать принаймні до 31 грудня

Рішення подовжити термін мовлення аналогових каналів до кінця року ухвалила 7 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

08.05.2020
об 12:11

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12

Новини

ІТК перенесли Конференцію «Телебачення як Бізнес»

Щорічну Конференцію «Телебачення як Бізнес» перенесено. Про це повідомив Індустріальний Телевізійний Комітет. За твердженням організаторів, онлайн-формат для даних дискусій не підходить.

21.09.2020
об 15:08

«Дикі» стартували: нічого подібного на українському телебаченні ви ще не бачили
Новини

«Дикі» стартували: Нічого подібного на українському телебаченні ви ще не бачили

Студія «Квартал 95» презентувала новий проєкт під назвою «Дикі». Днями у Києві був відзнятий перший кадр і за традицією знімальна група на чолі з режисером розбили на щастя тарілку.

13.07.2020
об 18:08