Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Віталіна Біблів: «Кожен актор та акторка знайде свою роль»

11.11.2020
об 15:15

У 2021 році українці зможуть побачити продовження улюбленого ситкому «Будиночок на щастя», а поки триває фільмування проєкту виконавиця ролі Люби – акторка Віталіна Біблів у перервах між сценами розповіла, як ставиться до кастингів та самопроб.

Нині заслужена артистка України задіяна у декількох проєктах одразу, а її роботи глядачі можуть побачити у багатьох вітчизняних серіалах та ситкомах.

«Кожен актор та акторка знайде свою роль. Може, не головну, а епізодичну, але знайдуть. Треба мати терпіння й обов’язково ходити на кастинги. Адже, як говориться в приказці, «Зусиллями і працею усього досягнеш». Я от майже 10 років ходила на кастинги, щоб отримати головні ролі», - зізналась ВІТАЛІНА БІБЛІВ.

Вона також зазначила, що саме здорова конкуренція стимулює її рухатися вперед.

«Єдине, що зараз не можу зрозуміти, це само проби. Трішки дратує, коли просто надсилають текст без конкретної задачі. І треба самому вигадати образ та все разом презентувати», - відзначила ВІТАЛІНА БІБЛІВ.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Фото: «Новий канал»; «1+1»

Читайте також:

Новини

ТОП-100 найвпливовіших жінок України: Катя Осадча, Алла Мазур, Лідія Таран та ще декілька представниць «1+1» потрапили до цьогорічного рейтингу

У жовтні традиційно оновлюється рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус». В цьому році в нього потрапили одразу декілька популярних ведучих телеканалу «1+1».

22.10.2020
об 13:16

Новини

Вийшов тизер серіалу «Секс, Інста і ЗНО» від 1+1 Digital Studios

Творці серіалу про покоління Z презентували тизер «Секс, Інста і ЗНО» та відкрили early bird-продаж, адже 12-серійна teen-dramedy створюється ексклюзивно для платформи 1+1 video.

29.10.2020
об 14:57

Новини

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

07.11.2020
об 12:28

Новини

На «1+1» розсекретили всіх учасників шоу «Маскарад»

У суботу, 7 листопада, на каналі «1+1» відбувся суперфінал шоу «Маскарад». В останньому випуску розкрили головну інтригу сезону – викрили тих, хто ховався під костюмами Курки, Дракоші, Кака, Прими без голови та The Стрекози.

09.11.2020
об 16:14