Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«ВишиванкаDAY» 21 травня на каналі «Україна 24»

21.05.2020
об 09:30

Споконвіків вишита сорочка вважалася головним українським оберегом. Сьогодні вишиванка — це ДНК нашої нації, що об'єднує українців незалежно від того, у якій точці світу вони перебувають.

І вже 21 травня інформаційний канал «Україна 24» та новини «Сьогодні» влаштують грандіозне свято — «ВишиванкаDAY». Це масштабна патріотична подія, що заснована «Медіа Групою Україна». Цього року до святкування долучаться відомі зірки українського шоу-бізнесу, визначні спортсмени та авторитетні політики. Кожен українець стане частиною унікального проєкту, адже усіх нас — об'єднує культура!

В ефірі «Україна 24» глядачі дізнаються секрети створення вишиванок, побачать привітання відомих зірок шоу-бізнесу, спорту і навіть поздоровлення від перших облич держави. Учасники «ВишиванкаDAY» будуть у національному вбранні від відомої дизайнерки Юлії Магдич — української дизайнерки та співавторки свята, а також у власних вишиванках. 

«Вишиванка — це не просто національний одяг, це стародавній оберіг, який став символом українського народу. Новини «Сьогодні» уже другий рік поспіль продовжують традицію святкування масштабного проєкту «ВишиванкаDAY», цього року до святкування приєднався інформаційний канал «Україна 24» разом. Таке святкування — це своєрідне вшанування українських традицій та нашої багатої культурної спадщини. Так, цього року весь світ та Україна залежні від умов карантину, але самоізоляція нас не лякає! Ми проведемо «ВишиванкаDAY» на повну, не піддаючи ризику жодного громадянина нашої країни. Усі, хто бажає розділити це свято разом з нами, зможуть з’явитися на сторінках наших соцмереж, у нашому ефірі, виграти дизайнерську вишиванку й поділитися власним зарядом патріотизму. І не важливо, де ви будете — у Києві, Лондоні чи в Тель-Авіві — «Україна 24» запрошує всіх об'єднатися у такий чудовий день! Для нас немає кордонів, адже українці завжди разом!», — головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Талановита дизайнерка Юлія Магдич у марафоні «Нас Об'єднує Культура» презентує унікальний подарунок — авторську вишиванку! Кожен українець отримає шанс стати власником ексклюзивного вбрання від української дизайнерки.

«Немає на світі красивішого вбрання за національний одяг, а особливо — одяг українців. Вишита сорочка, як єднальний елемент народу України, наповнює кожного з нас невичерпною енергетикою, об'єднуючи в сильну, непереможну націю. Носити вишиванку — це велика гордість. А творити таке вбрання — неймовірна відповідальність. Тому до кожної своєї роботи я підходжу з великим ентузіазмом, вкладаючи всю душу й безмежну любов», — розповіла дизайнерка.

По 21 травня на офіційній сторінці Facebook каналу «Україна 24» триватиме конкурс, за умовами якого потрібно опублікувати фото у вишиванці на власній сторінці й написати кілька речень про значення вишиванки у вашому житті, не забути згадати сторінку «Україна 24» й поставити хештег #УкраїнціРазом. За допомогою спеціальної програми випадковим чином 21 травня буде обрано переможця.