Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Вікторія Литвиненко розповіла, чому до останнього відмовлялася від ролі в «Перших ластівках. Zалежні»

05.02.2021
об 15:04

Рішуча, безкомпромісна та зі своїм скелетом у шафі Кіра Зотова могла мати іншу зовнішність, адже Вікторія Литвиненко певний час не давала згоди на цю роль.

Прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні» відбулася в грудні, проте й досі розмови про молодіжний трилер не вщухають досі. За словами представників  «Нового каналу», діректи соціальних сторінок продовжують вибухати від інтересу прихильників до другого сезону серіалу. Людей цікавить все від нюансів розробки до залаштункові історії на знімальному майданчику. Саме тому творці підготували велике backstage-відео, присвячене «Ластівкам…».

Як створювалися «Перші ластівки. Zалежні»? Як обирали акторів і як проходила робота над найемоційнішими сценами? Що відбувалося на майданчику, коли у акторів з'являлася вільна хвилинка, і хто постійно зривав зйомки?

Наприклад, акторка Вікторія Литвиненко, яка зіграла журналістку Кіру Зотову з БДСМ-нахилами, зізналася, що до останнього не вірила, що зможе впоратися із такою складною роллю.

 

«Коли я вперше прочитала сценарій, була шокована. Перше, що я сказала Жені Туніку (сценарист і шоуранер «Перших ластівок. Zалежні»): «Це не я. Ти впевнений? Ти точно хочеш, щоб саме я це зіграла?» Я не розуміла, як він розгледів у мені Кіру. І чесно кажучи, до останнього хотіла відмовитися від цієї ролі. Я сумнівалася навіть тоді, коли вже почалися репетиції. Нікому не казала, але не могла позбутися думки, що це непід’ємний матеріал для мене», – розповіла ВІКТОРІЯ ЛИТВИНЕНКО.

 

Дивіться залаштункові історії зі зйомок «Перших ластівок. Zалежні» –  у «фільмі про фільм»:

 

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

08.09.2020
об 16:26

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

24.12.2020
об 13:39

Новини

Вони могли помінятися ролями: «Перші ластівки. Zалежні» виглядали б інакше, якщо…

Після перегляду серіалу «Перші ластівки. Zалежні» не виникає відчуття, що когось з персонажів хотілося б замінити іншим актором. Однак Єву, Карину та Влада могли зіграти інші люди. Кого ж ми могли бачити на екрані?

25.01.2021
об 15:51