Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Вікна-новини» відзначають ювілей та діляться спогадами

27.08.2020
об 15:34

Цієї осені «Вікна-новини» відзначають ювілей – 25 років з дня першого виходу в ефір. З нагоди Дня народження програми СТБ представив відеоролик.

Святкувати «Вікна» будуть 4 вересня. Саме в цей день у 1995 році вийшов перший ефір програми. Напередодні свята ведучі та кореспонденти поділились спогадами про зйомки, які найбільше їх вразили.

«Новини в нашій країні, як і останні три десятиліття, – це нескінченні потрясіння. Революції, війна, порятунок поранених солдат, важкохворих дітей, соціальні проблеми, політичні інтриги. Найбільше в цьому вирі тішить, коли вдається допомогти конкретним людям, тоді найбільше відчуваєш, що ми разом – сила!», – зізнається ведуча ТЕТЯНА ВИСОЦЬКА.

В основі кожного сюжету «Вікон» – завжди людина.

«Я ніколи не забуду сюжети, на які герої покладали особливі сподівання. Найбільшою метою було не просто розповісти про цих людей, але й щоб ця розповідь їм допомогла. Тепер я точно знаю: телебачення – це, однозначно, сила, якщо ці сили спрямовувати в потрібну сторону», – говорить кореспондентка НАТАЛКА САЧАЛКО.

25 років «Вікна-новини» не тільки щодня висвітлюють важливі і актуальні події, а й вчать українців любити, допомагати, здійснювати подвиги, обстоювати справедливість, разом радіти і розділяти біль кожного.

«Я ніколи не забуду Революцію Гідності. І точно не забуду найгарячіші місяці війни. Це події, які, очевидно, вишколили мене як журналіста і змінили мене як людину», – говорить кореспондент БОРИС САЧАЛКО.

«Я ніколи не забуду, як у Страсбурзі, в старезному респектабельному кінотеатрі «Одіссей», демонстрували три серії спецпроєкту «Вікон» «ІншоРідні» в перекладі на французьку та англійську», – зізнається кореспондент ДМИТРО ЛИТВИНЕНКО.

Джерело: пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28