Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Відсьогодні на українському ТБ жахливо смачно

12.10.2020
об 18:42

ТСН запускає новий спецпроєкт «Жахливо смачно» про унікальні локальні рецепти української кухні. Прем’єра – 12 жовтня о 19:30. Цикл включає в себе 5 сюжетів, які глядачі побачать протягом цього тижня.

 

Мета спецпроєкту «Жахливо смачно» - розказати та показати унікальні українські рецепти, які мають свою історію та складаються з найнезвичайніших інгредієнтів: качка запечена в кавуні, пиріг з картоплі та гречки, лек вар, ковбаса з риби та особливі рецепти борщу. Це 5-серійний цикл сюжетів з різних куточків України – Херсонщини, Закарпаття, Львівщини, Полтавщини та Поділля.

 

«У нашому новому спецпроекті ми подивилися на традиційну українську кухню з нетрадиційного боку. Коли наші журналісти влітку подорожували країною під час зйомок проєкту про маловідомі туристичні локації «Україна All inclusive», майже у кожному регіоні ми віднайшли цікаві місцеві страви. Тоді стало зрозуміло, що окрім традиційної української кухні у нас є специфічні та оригінальні страви, про які люди в інших регіонах навіть не чули. За кожною стравою стоїть багата історія, яка відображає українську автентичність. У глобальному плані кухня - це не тільки про їжу, але і про культуру, менталітет та світосприйняття нації», - сказала заступник директора департаменту з нових форматів каналу «1+1» ОЛЬГА КАШПОР.

 

Знімали спецпроєкт протягом літа та напочатку осені, а особливі рецепти ТСН допомогли відшукати етнографи. У сюжетах кореспондентка Людмила Бадалян разом з місцевими жителями готуватиме страви в живописних куточках. У процесі приготування герої розказуватимуть, як давно виникла така страва, яка її історія, та чому кожен інгредієнт потрапив до неї.

Крім того, рецепти оцінить досвідчений дієтолог та поділиться висновками, наскільки така їжа є корисною, та чи сподобається вона сучасним людям. Також ТСН покаже, які страви глядачі з легкістю зможуть приготувати вдома, щоб відкрити для себе нову гастрономічну Україну.

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Стали відомі імена нових акторів серіалу «СидорЕнки-СидОренки»

У другому сезоні комедійного серіалу можна буде побачити продовження історії відносин двох родин, а ще варто очікувати на появу нових героїв. У продовженні «СидорЕнки-СидОренки» зіграють відомі українські актори, а також спокуслива співачка та модель.

12.10.2020
об 11:54

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52

Новини

Ведуча Яна Брензей про стереотипи в суспільстві та важливість реаліті «Холостячка»

#СильнаЯ – за цим хештегом в соцмережах можна знайти історії відомих українок та звичайних жінок, які зіштовхуються зі стереотипами у суспільстві та намагаються їм протистояти.

12.10.2020
об 16:36

Новини

«Перші ластівки» продовжуватимуть рятувати життя підлітків

«Перші ластівки» продовжили співпрацю з Національною гарячою лінією «Ла Страда». Після прем’єри серіалу в минулому році до служби надійшло тисячі дзвінків від дітей, які потребували допомоги.

12.10.2020
об 17:04