Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Відсьогодні на 1+1 video доступний серіал «Секс, Інста і ЗНО»

25.11.2020
об 12:35

12-серійна teen-dramedy, яку ексклюзивно створювали для платформи 1+1 video, з 25 листопада доступна для перегляду. Вчора, 24 листопада, у столичному кінотеатрі «Оскар» із дотриманням всіх правил карантину відбувся допрем’єрний показ серіалу, після якого члени творчої групи поділилися з гостями своїми думками щодо створення та перспектив проєкту.

Digital-серіал «Секс, Інста і ЗНО» чесно, без цензури і шаблонів показує, чим насправді живе покоління Z. На прикладі життя вінницьких школярів, які дорослішають в українських реаліях – закохуються, дружать і ворогують, переживають перші труднощі, шукають спільну мову з батьками – і з собою. І паралельно з цим готуються до ЗНО. Над створенням серіалу працювала шоуранер проєкту Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем та сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остріковим.

«Від ідеї до її реалізації минуло 2 роки. І ми з командою 1+1 Digital Studios надзвичайно пишаємось, що змогли створити серіал, який буде чесним, відвертим і вперше розповість про покоління Z в середовищі, де вони намагаються донести свій світогляд та своє слово. Віримо, що глядач відчує щирість  нашої історії, впізнає себе, можливо, переосмислить якісь речі і точно полюбить героїв «Секс, Інста і ЗНО», − ділиться авторка ідеї серіалу та керівниця 1+1 Digital Studios ІРИНА НИКОНЧУК.

Основний каст – це нове акторське покоління українського кіно. Головні ролі в серіалі зіграли студенти перших курсів КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого та КНУКіМ, над підбором яких працювала кастинг-директор Алла Самойленко. На екрані також з’являються відомі актори − Ірма Вітовська, Наталія Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова та Євгеній Бушмакін.

Вперше в українській кіноіндустрії для музичного оформлення серіалу задіяли музичного супервайзера, яким став Сергій Вовк, співзасновник лейблу Thousand Kisses Place. Головний трек для «Секс, Інста і ЗНО» − пісню «ZNO» − створив гурт «Вагоновожатые».

Розкриваючи тематику підліткових проблем та проводячи фокус-групи на етапі розробки сценарію, для достовірності сцен, команда серіалу заручилась допомогою професійних психологів та сексологів: Ольги Протасової та Юлії Ярмоленко.

На допрем’єрному показі серіалу, який відбувся 24 листопада у столичному кінотеатрі «Оскар» із дотриманням всіх правил карантину, члени творчої групи поділилися з гостями своїми думками щодо створення та перспектив проєкту.

«Секс, Інста і ЗНО» – це та історія, про яку не розкажуть на ТБ, це історія, де є місце різним життєвим обставинам, які відбуваються з нами в реальному житті і різним героям. Саме only digital-формат серіалу дозволив нам в повній мірі розкрити усі ті теми, про які досі не прийнято і незручно говорити на загал, і показувати життя з різних сторін. Ми з командою віримо, що будь-яка історія має право бути розказаною, тим паче, якщо сюжет бере свій початок з реальних історій наших підлітків», − розповідає головна продюсерка серіалу, керівниця 1+1 Digital АННА ТКАЧЕНКО.

Нагадаємо, серіал вже доступний на 1+1 video.

 

Джерело: 1+1 media

Читайте також:

Новини

Глядачі серіалу «Секс, Інста і ЗНО» отримають безкоштовні консультації психолога

За тиждень на відеоплатформі 1+1 videо відбудеться прем’єра драмеді «Секс, Інста і ЗНО». Наразі 1+1 Digital підписав меморандум про співпрацю з благодійною молодіжною організацією Teenergizer. Згідно умов домовленностей фахівці міжнародного проєкту за необхідності нададуть безкоштовні психологічні консультації глядачам 12-серійної історії від 1+1 Digital Studios.

19.11.2020
об 15:23

Новини

В серіалі «Секс, Інста і ЗНО» буде камео актриси Ірини Кудашової

В 12-серійному драмеді від 1+1 Digital Studios з’явиться відома актриса та блогерка Ірина Кудашова.

23.11.2020
об 17:32

Новини

Вийшов саундтрек до серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

На наступному тижні відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО», як відомо, він вийде на відеоплатформі 1+1 video. Наприкінці жовтня команда проєкту представила тизер серіалу, а сьогодні відбувся реліз заголовного треку та саундтреку серіалу, які вже доступні на музичних стрімінгових сервісах.

16.11.2020
об 13:11

Новини

Вийшов тизер серіалу «Секс, Інста і ЗНО» від 1+1 Digital Studios

Творці серіалу про покоління Z презентували тизер «Секс, Інста і ЗНО» та відкрили early bird-продаж, адже 12-серійна teen-dramedy створюється ексклюзивно для платформи 1+1 video.

29.10.2020
об 14:57