Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Відомо ім’я переможниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

22.12.2020
об 12:15

Близько 30 випробувань, десятки яскравих образів, робота з дев'ятьма запрошеними зірковими експертами, зйомка у трьох областях України – таким був шлях учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» до фіналу модельного реаліті «Нового каналу». Останні випробування перед оголошенням переможниці проходили Саша Літвін, Даша Майстренко і Таня Брик.

Прийняти остаточне рішення суддям допомогли яскраве дефіле у стилі шоу Victoria's Seсret під музичний супровід Макса Барських, фотосесія на люстрі та читання соціальних маніфестів.

«Коли дівчата читали свої маніфести, я розуміла, що пишаюся ними, за них не соромно. Саша, Даша і Таня – дорослі й усвідомлені. Цей той випадок, коли ти вже ні за кого конкретно не вболіваєш, тому що незалежно від того, хто переможе, всі троє – гідні звання переможниці», – зізналася ведуча «Нового каналу» АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Як зазвичай буває у фіналі – вибір давався суддям не просто. Після тривалих роздумів і драматичної паузи Алла Костромічова оголосила ім'я переможниці «Супер Топ-моделі по-українськи», якою стала Таня Брик. Окрім звання «Супер топ-моделі по-українськи», Таня отримала грошову нагороду в розмірі 300 тисяч гривень, зйомку на обкладинку модного глянсового журналу і річний запас вітамінного комплексу для підтримки краси та здоров'я.

«Якщо чесно, спершу не вірила, що перемогла – думала, що сплю, і це мені сниться. Коли почали вітати, я, звісно, була шокована! Навіть попри те, що на проєкті було дуже важко, під час фіналу в мене на очі наверталися сльози – не хотіла, щоб Суперсезон закінчувався», – поділилася своїми відчуттями ТАНЯ БРИК.

 

Суперсезон «Супер Топ-модель по-українськи» став квінтесенцією семи років двох шоу, але і він добігав кінця.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Стало відоме ім’я четвертого експерта «Супер Топ-моделі по-українськи»

«Новий канал» оприлюднив ім’я ще одного експерта, який оцінюватиме роботу дівчат-учасниць реаліті для моделей. У першому випуску Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк та Сергію Нікітюку допомогатиме відомий український ведучий та гуморист.

04.08.2020
об 16:33

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20

Новини

Обрано переможницю «Супер Топ-моделі по-українськи»

У п’ятниця на «Новому каналі» можна буде побачити прем’єру модельного реаліті «Супер Топ-модель по-українські». Поки глядачі дивитимуться перші випуски – творці шоу працюють над монтажем фінальної серії.

01.10.2020
об 19:07

Новини

5 фактів про експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка

Модельний скаут і експерт реаліті «Нового каналу» став на рік старшим, адже він сьогодні святкує свій день народження. Поки іменинника засипають подарунками, квітами та віртуальними обіймами, ділимося фактами з життя експерт «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка.

02.11.2020
об 15:10