Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Великі українці»: Голлівуд і Одеса в житті кінорежисера Олександра Довженка

16.07.2020
об 19:12
«Великі українці»: Голлівуд і Одеса в житті кінорежисера Олександра Довженка

Протягом п’яти вечорів на цьому тижні канал UA: КУЛЬТУРА пропонує глядачам стрічки про митців, чия творчість стала знаковою для української культури. Останні два дні – четвер і п’ятниця – присвячені постаті Олександра Довженка.

Це фільм про початок кінорежисерської кар’єри Олександра Довженка в Голлівуді на Чорному морі – Одесі. Про перші комедійні фільми «Вася-реформатор» і «Ягідка кохання», розвиток смаків Олександра Довженка і розвиток українського кінематографа, шалений успіх знятого ним бойовика із бюджетом 117 тисяч карбованців і серйозне державне замовлення, для якого Довженка обрали з-поміж десятків досвідченіших режисерів. А також перший масштабний фільм і доленосну зустріч із Юлією Солнцевою – колежанкою-однодумицею та майбутньою дружиною.

Отже, до вашої уваги сьогодні і завтра о 22:10 «Олександр Довженко. Одеський світанок» – останній фільм серії «Великі українці». Дивіться  стрічку на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

Фото: armyinform