Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ведучими фінального випуску «Орел&Решка. Новий сезон» стануть Віра Брежнєва та Вєрка Сердючка

10.03.2021
об 11:32

Творці тревел-шоу пророкують, що фінальний випуск епізоду, присвяченого 10-річчю програми, стане найяскравішим за всю історію «Орла&Решки».

Шанувальники мандрівок та прихильники телепроєкту про подорожі щосуботи слідкують, хто ж став новою парою ведучих чергового випуску «Орел&Решка. Новий сезон». Не зважаючи на те, що цей епізод закінчиться трохи більше, ніж за місяць автори проєкту вирішили привідкрити інтригу та розповісти, хто ж стане фінальним дуетом, а точніше тріо. Відзнявши останню програму сезону, яка занурить не в атмосферу конкретної країни, а змусить поринути у свято, та так, що й глядачам, сидячі на диванах, захочеться відзначити цей день, продюсери вже готують аудиторію до тих, хто з’явиться на екрані.

«Десять років тому команда «Орла&Решки» вперше вирушила в подорож. Чесно зізнаємося, тоді ми й гадки не мали, що в результаті вийде півтисячі цікавих випусків. І ось вже зняли заключний випуск зіркового сезону «Орел&Решка. Новий сезон». Він буде супернезвичайним. Ми не випадково запросили ведучими цього випуску Вєрку Сердючку з мамою та Віру Брежнєву. Адже цього вікенду не будемо ходити по музеях і роздивлятися міські пам'ятки Барселони. Ми будемо СВЯТ-КУ-ВА-ТИ! А яке свято без «Вечериночки» і «Хорошо, все будет хорошо»?», – інтригує генеральна продюсерка «Орла&Решки» ОЛЕНА СИНЕЛЬНИКОВА.

Яскравий, веселий та святковий випуск тревел-шоу вийде за місяць – 17 квітня о 10:00 на «Новому каналі», а до того прихильники «Орла&Решки» побачать ще декілька пар ведучих, які подорожуватимуть світом щосуботи.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

У новому випуску «Орел&Решка. Новий сезон» зіркові ведучі відкриватимуть Португалію

Незвідані частини країни, що славиться видовищним футболом, красивими пляжами для відпочинку та смачними стравами, завтра на «Новому каналі» відкриватимуть музикант Іван Дорн і шоумен Олександр Гудков.

26.02.2021
об 16:44

Новини

Карантинні обмеження та закриті кордони не стали на заваді зйомкам «Орел&Решка. 10 років»

Творці популярного тревел-шоу розповіли, як знімали новий сезон в умовах пандемії.

02.02.2021
об 16:37

Новини

Перші випробування та інтерактивність у тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон»

Вже завтра зранку глядачі «Нового каналу» побачать першу пару зіркових ведучих, які приймали участь у зйомках епізоду «Орел&Решка. Новий сезон», присвяченого ювілейному року телепрограми. У прем’єрних випусках щотижня з’являтиметься нова пара ведучих, а ще творці вирішили прикути увагу шанувальників тревел-шоу до екранів інтерактивною грою з призом, про який мріють туристи, що подорожують маршрутами ведучих «Орел&Решка».

12.02.2021
об 13:33

Новини

У суботу «Орел&Решка. Новий сезон» відправиться до Колумбії

Нова пара ведучих тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон» музикант Коля Серга та співачка Анною Сєдоковою мандруватимуть країною мільйона можливостей.

05.03.2021
об 16:29