Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ведучий тревел-шоу Максим Узол лишився з 30-ма гривнями на Маврикії

01.09.2020
об 18:26

 

Ведучі реаліті «У кого більше?» відправляються в екзотичні країни з метою заробити якомога більше грошей і перемогти в батлі з напарником — такі правила проєкту. Максим Узол нехтувати ними не став — чесно заробив на Маврикії свої перші 300 рупій. Однак отримавши можливість опинитися на кінних перегонах, вирішив на цьому заробити. Правда, бажання збагатитися витягло з кишені ведучого майже всі гроші.

 

«Я подивився в спеціальному журналі статистику перемог всіх коней. Хотів порівняти показники тварин на останніх перегонах. Якщо були всі найкращі результати, значить, набирали форму. І саме на таких коней потрібно ставити», - розповів МАКСИМ УЗОЛ.

Перша його ставка на п’ятий номер закінчилася нічим. Однак Максим вирішив не втрачати надію та розділив гроші, що залишилися на декількох коней.

«Я вирішив, що таким чином у мене буде більше шансів виграти. Так, поділив по 50 рупій на трьох інших коней», - згадує ведучий проєкту, який днями презентував «Новий канал».

Однак і ця схема не спрацювала. І з 300 зароблених рупій у Максима Узола залишилося всього 50, а це трохи більше 30 гривень.

Які пригоди чекають ведучого в інших країнах? Дивіться щопонеділка о 19:00 в реаліті «У кого більше?» на «Новому каналі».

 

Читайте також:

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?
Новини

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

Карантин – це не тільки можливість перепочити, але й чудовий шанс придумати щось нове і незвичайне. Наприклад, Ганна Жижа – співавторка резонансного «Ревізору» – не тільки придумала новий проєкт, а й встигла подати його на цьогорічний конкурс соціально значимого контенту PITCH UA. В результаті, новий авторський проєкт «Розбір гри» став одним з його переможців.

08.06.2020
об 17:05

Новини

Кохання довжиною в подорож: Скоро на екрани вийде новий сезон реаліті для закоханих

15 вересня «Новий канал» покаже перший епізод реаліті «Кохання на виживання». Свої почуття пари-учасники нового сезону перевірятимуть у Латинській Америці.

13.08.2020
об 15:27

Новини

«Вікна-новини» відзначають ювілей та діляться спогадами

Цієї осені «Вікна-новини» відзначають ювілей – 25 років з дня першого виходу в ефір. З нагоди Дня народження програми СТБ представив відеоролик.

27.08.2020
об 15:34

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21