Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ведуча «Орел&Решка» побувала в номері Стінга

30.10.2020
об 19:14

Глядачі зможуть побачити колекцію речей відомих артистів, яка зберігається в місцевому готелі. Перший експонат закладу був подарований у 1979 році Еріком Клептоном.

Під час нового випуску тревел-шоу «Орел&Решка» глядачі зможуть помандрувати в Домініканській Республіці. Ведуча проєкту Василіса Хвостова покаже нам неймовірні пляжі Домінікани та Hard Rock Hotel – однин з найулюбленіших закладів світових зірок. У цьому готелі є навіть мінімузей з колекції речей відомих людей.

Лімузин та дискокуля з кліпу Мадонни, сорочка Елвіса Преслі, костюм Елтона Джона, вбрання Шакіри. Можна ще довго перелічувати експонати, адже їх там понад 83 тисячі.

«Перший експонат був подарований музикантом Еріком Клептоном у 1979 році.  Це була його гітара. Можна вважати, що саме він започаткував таку традицію», - розповіла ведуча ВАСИЛІСА ХВОСТОВА.

У номері, у якому зупинилась українська ведуча, також зупинявся і музикант Стінг. Дізнавшись про це, Василіса жартувала, що притулятиметься до ліжка, на якому спав кумир мільйонів. 

Побачити ще багато цікавого та дізнатись нове про Домінікану можна  у випуску «Орел&Решка. Чудеса світу»?  31 жовтня о 10:00 на Новому каналі.

Джерело: пресслужба Нового каналу

Читайте також:

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28