Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Ведуча «Нового каналу» оголосила всеукраїнський кастинг

26.11.2020
об 12:25

Мріяли стати зіркою телебачення, з’явився шанс втілити задумане в життя. Ведуча програми «Аферисти в сітях» запрошує глядачів у свій проєкт, але, щоб засвітитися на «Новому каналі» потрібно вдало пройти кастин.

Наразі ведуча Олена-Крістіна Лебідь готує до ефіру шостий сезон проєкту «Аферисти в сітях». На цей раз вона підготувала сюрприз для прихильників шоу. Оскільки концепцію програми дещо змінюють Олена-Крістіна влавштовує всеукраїнський кастинг фокусників. Саме майстри цього напрямку потрібні для зйомок нового епізоду програми.

«Я довго цього чекала. Хочу, щоб ви стали зірками програми «Аферисти в сітях». У шостому сезоні фокуси мені буде показувати не бармен Саша, а ви. Я розгадуватиму їх. Все що вам потрібно – знайти офігенний фокус, який «порве» всю країну, написати коментар під відео за цим посиланням «Я хочу в програму» і назву вашого фокуса в лапках. Якщо вас набере редактор, ви потрапите просто на знімальний майданчик і в ефір», – говорить у віеозверненні ОЛЕНА-КРІСТІНА ЛЕБІДЬ.

Тож не зволікайте, адже команда «Нового каналу» вже чекає фокусників з усіх куточків України.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

Перші побачення та загадковий учасник у шоу «Холостячка»

На цьому тижні в будинку одинаків, що відчайдушно намагаються завоювати увагу холостяки Ксенії Мішиної з’явиться ще один чоловік. Можливо, він навіть виявиться її колишнім.

06.11.2020
об 17:08

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Новини

У новому сезоні серіалу «Великі Вуйки» з'явиться Лідія Таран

До прем’єри нового сезону комедійного серіалу Великі Вуйки. Вдома краще» лишаються лічені дні. Поки глядачі чекають понеділка, творці продовжують розкривати останні таємниці зіркового касту.

25.11.2020
об 16:06