Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ведуча Яна Брензей про стереотипи в суспільстві та важливість реаліті «Холостячка»

12.10.2020
об 16:36

#СильнаЯ – за цим хештегом в соцмережах можна знайти історії відомих українок та звичайних жінок, які зіштовхуються зі стереотипами у суспільстві та намагаються їм протистояти.

 

Ми вже розповідали, що напередодні старту романтичного проєкту «Холостячка» канал СТБ запустив кампанію #СильнаЯ, де жінки розповідають про те, з якими застарілими стереотипами в нашому суспільстві їм доводиться стикатись. Так, нещодавно своїми думками з цього приводу поділилась Даша Квіткова, а нині до компанії долучилась ведуча програми «Вікна-новими» Яна Брензей. Ведуча певна, публічні люди повинні говорити про застарілі й образливі стереотипи в суспільстві та боротися з ними таким чином.

 

 

«Людей слухають і дослухаються, якщо у них є аудиторія. Ці люди зобов’язані говорити. Якщо ти розумієш, що можеш вплинути на десять, двадцять, сотню чи тисячу людей, і одна, дві чи три людини про це подумають, чому б не використати цей шанс?» – сказала ЯНА БРЕНЗЕЙ.

 

За її словами, ведуча найчастіше мала справу зі стереотипом в суспільстві про те, що жінка повинна народити якомога раніше. 

 

«Ми з чоловіком вже шість років разом, з них два - у шлюбі. Головний стереотип, який нас переслідує – «Коли вже дітки будуть?». Якщо не батьки, то інші люди про це запитають. І мене це бісить. Я переконана в тому, що моє тіло – це моє діло. Я в жодному разі не проти народження дітей, і люди, які обирають багатодітні сім’ї – це їх вибір. І це прекрасно, якщо вони щасливі в цьому. Я просто за те, щоб кожна жінка сама вирішувала, коли їй це робити», – говорить ЯНА БРЕНЗЕЙ.

 

Також ведуча поділилася й своїми думками на тему, що значить словосполучення: «сильна жінка».

 

«Сильна жінка – це та, яка сама обирає своє життя. Яка сама вирішує, чого вона хоче. Якій байдуже, що про неї говорять. Якщо ти хочеш народжувати дітей, якщо ти хочеш реалізуватися в материнстві – це прекрасно. Так само, якщо ти хочеш стати топ-менеджеркою або водити автобуси. Сильна жінка – це та, яка сама будує своє життя, яким би воно не було», - сказала ЯНА БРЕНЗЕЙ.

 

Проєкт «Холостячка» Яна Брензей вважає таким, що викличе бурхливу дискусію, але це буде такий родючий ґрунт для того, щоб жінки подивилися інакше на своє життя.

 

«Проєкт «Холостячка» – це виклик для телебачення і для самої Холостячки, а тим більше, для нашого суспільства. Адже в суспільній уяві чоловікам чомусь можна більше, ніж  жінкам. І вибір другої половинки – це лише один з проявів тих ситуацій, коли жінкам щось не можна, а чоловікам щось можна. Чи питають у чоловіків, коли вони влаштовуються на роботу, чи вони одружені, чи є у них діти? Хіба наявність дітей впливає на професійні здібності жінки? Якщо чоловік може у телевізійному реаліті обирати собі другу половинку, чому цього не може робити жінка? Холостячка має право обирати своє кохання в телепроєкті, тут немає нічого аморального чи осудливого. Тому я хочу побажати Ксенії Мішиній впевненості у тому, що вона робить», - сказала ЯНА БРЕНЗЕЙ.

 

Канал СТБ закликає всіх жінок долучитись до компанії #СильнаЯ та поділитись у соцмережах своїми розповідями про стереотипи та боротьбу з ними, поставивши відповідний хештег.

 

Джерело: Пресслужба каналу СТБ

Читайте також:

Новини

Проєкт «Спадок» тепер доступний у мережі для перегляду

26 документальних відеороликів про національне святкове жіноче вбрання з усіх регіонів України та Криму стане доступним для перегляду у мережі Інтернет.

08.10.2020
об 16:53

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28

Новини

Стали відомі імена нових акторів серіалу «СидорЕнки-СидОренки»

У другому сезоні комедійного серіалу можна буде побачити продовження історії відносин двох родин, а ще варто очікувати на появу нових героїв. У продовженні «СидорЕнки-СидОренки» зіграють відомі українські актори, а також спокуслива співачка та модель.

12.10.2020
об 11:54

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52