Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Вечори кінокласики з UA:Культура

23.07.2020
об 18:02

Ввечері по буднях на телеканалі UA:Культура транслюють фільми, що стали класикою світового кіно. Так, у четвер, 23 липня, глядачі зможуть побачити романтичну комедію 1981 року під назвою «Всі вони сміялися». Режисер стрічки Пітер Богданович, у головних ролях – Одрі Хепберн, Бен Газзара, Джон Ріттер, Коллін Кемп.

Дія відбувається на острові Манхеттен у Нью-Йорку. У центрі сюжету – три приватні детективи, що стежать за жінками, та чоловіки, які підозрюють дружин у зраді. Джон стежить за Анжелою, друзі Чарльз та Артур слідкують за тим, куди ходить і що робить красуня Долорес. Все йде добре до тієї миті, коли Джон розуміє, що закохався у свою «підопічну», а Чарльз має почуття до Долорес.

Трансляція стрічки розпочнеться о 19:00.

Читайте також:

Новини

UA:Культура демонструє цикл фільмів про залізниці Аляски та Канади

Британський журналіст Майкл Портільйо створив цикл фільмів про залізниці Північної Америки. Нині телеканал UA:Культура демонструє стрічки українському глядачу. Серія документальних фільмів має назву «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади» та розповідає про те, як залізна дорога вплинула на розвиток міст і країн регіону в цілому.

21.07.2020
об 19:17

Новини

UA:Культура продовжує знайомити глядачів з залізницями Північної Америки

Сьогодні, 22 липня, глядачів телеканалу UA:Культура чекає ще одна серія з циклу документальних фільмів «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади».

22.07.2020
об 20:03

Новини

Вечори класичного кіно UA:Культура

У середу, 22 липня, телеканал UA:Культура в рамках вечорів класичного кіно транслюватиме «Неаполітанський детектив».

22.07.2020
об 17:21