Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

В Україні знімають серіал про протистояння чоловіка та жінки на карантині

02.09.2020
об 16:33

Нова 14-серійна робота «100 тисяч хвилин разом» виробництва студії «Квартал 95» зовсім скоро з’явиться на екранах телевізорів. У серіалі розкрито найактуальніші епізоди з життя для всіх, хто пережив карантинну весну. На глядачів чекає справжнє протистояння чоловіка та жінки, які на більш ніж два місяці опинились замкненими у власному будинку.

Під Києвом розпочалися зйомки серіалу під назвою «100 тисяч хвилин разом» - це 16 серій ліричної комедії, що демонструє історію подружжя, яке після 7 років шлюбу опинилось разом на самоізоляції і бачачь один одного 69 днів 24 години на добу. Кожен з них – лідер. Він – успішний пілот, вона – впевнена у собі фітнес-тренерка. Чи зможуть вони пройти випробування та зберегти стосунки? У головних ролях Руслан Ханумак та Даша Рибак.

«Наш новий серіал - це абсолютно не скетчова історія, де обсміюють якісь побутові ситуації. Це більше філософський, у чомусь навіть серйозний роздум про різницю між статями та їх стосунки», - говорить один з авторів та креативний продюсер проєкту МИХАЙЛО САВІН.

Спочатку серіал називався «Війна статей», адже він про вічну «битву» між чоловіком і жінкою. Однак, реалії сучасного світу внесли свої корективи, і в сюжет втрутився Covid-19. Його й додали в сценарій. Цікаво, що зйомки проєкту стартували з приїзду на майданчик карети «швидкої допомоги». За сюжетом якраз знімали сцену, коли у головних героїв якраз беруть тест на коронавірус.

«Це історія про нас усіх, про те, що ми пережили буквально нещодавно. Думаю, глядачі відчують ефект дзеркала, дивлячись в екран телевізора або монітора, адже в цих героях точно впізнають себе», - говорить РУСЛАН ХАНУМАК.

Основна локація, де за сюжетом знаходяться «ізольовані» головні герої, є будинок під Києвом. Завершити зйомки планують у кінці жовтня. Прем’єра «100 тисяч хвилин разом» відбудеться на каналі «1+1».

 

Джерело:  Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

«1+1» готується до нового телевізійного сезону

Сезон прем’єр вже зовсім скоро розпочнеться на «1+1». Глядачі національного телеканалу побачать нові фільми та продовження улюблених розважальних шоу виробництва студії «Квартал 95».

18.07.2020
об 17:21

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

На глядачів чекає особливий «Сніданк з 1+1»

Музична інтерпретація державного Гімну, найбільша українська страва та новий хіт від вітчизняних музикантів – все це можна побачити та почути у спецвипуску «Сніданку з 1+1» 24 серпня.

21.08.2020
об 16:48

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18