Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

В липні очікується страт нового ранкового шоу на Суспільному

25.06.2020
об 18:09
В липні очікується страт нового ранкового шоу на Суспільному

Про це йшлося на координаційній онлайн-зустрічі команди ранкового шоу. Планується, що цей проєкт буде спільним виробництвом всіх регіональних відділень Суспільного і Київської філії. Мета – впровадити принцип роботи «усі для всіх», аби локальні історії стали відомими в любому куточку України.

Концепція шоу «Ранок на суспільному» вибудована так, що 70% контенту будуть представлені регіональними командами. А решта – Київською філією. Триватиме шоу 2,5 години. Працюватимуть над ним 23 кореспонденти та 23 відеографи в кожній області і 25 працівників у Києві – ведучі, редактори, лінійні й випускові продюсери, журналісти, відеографи та режисери.

«Ми ставимо за мету об'єднати глядачів з усіх куточків країни й продемонструвати справжню конкурентність філій Суспільного. Працюючи в команді, ми здатні підсилити одне одного та досягти результату, якому заздритимуть навіть національні ранкові шоу», — прокоментувала генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. 

«Хочемо розповісти більше про цікавих і яскравих людей із регіонів та показати, чим регіони живуть. Такого формату ранкового шоу не має жоден український канал. За схожим форматом працює BBC Breakfast, що нині консультує нас. Докладаємо всіх зусиль, аби налагодити виробничі й організаційні процеси, адже раніше в такому режимі Суспільне не працювало. На щастя, у нас є ви, і разом ми зможемо розповісти місцеві історії глядачам з усієї країни», – зазначив виконавчий продюсер дирекції телебачення Володимир Ладижець.

Читайте також:

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

Сьогодні – останній вечір із п’яти в компанії чоловіків на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА. П’ятничним вечором до вашого перегляду пропонується остання стрічка із добірки – смішна і тонка американсьо-італійська комедія 1972 року «Avanti!».

19.06.2020
об 17:51

П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День другий із неперевершеною Лайзою Мінеллі в «Щасливій леді»
Новини

П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День другий із неперевершеною Лайзою Мінеллі в «Щасливій леді»

Сьогодні, 23 червня, о 22:10 в рамках проєкту суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА «П’ять літніх вечорів у приємній компанії героїв світової кінокласики» до вашого просмотру пропонується американська комедійна драма Стенлі Донена «Щаслива леді».

23.06.2020
об 18:58

Новини

Європейські дистриб’ютори купили три українські фільми

FILM.UA Distribution уклала нові угоди з дистриб’юторами з Європи та Північної Америки на продаж прав на українські стрічки «Пульс», «Захар Беркут» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Такі контракти вдалося укласти у рамках кіноринку Marché du Film, що цього року проходить онлайн.

24.06.2020
об 10:18

Новини

2 липня у Києві відкриються кінотеатри

Сьогодні, 24 червня, під час брифінгу мер Києва Володимир Кличко повідомив, що в столиці з 2 липня дозволять відновити роботу кінотеатрам.

24.06.2020
об 18:03