Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Український серіал «Спадок»: Актори розповіли про своїх персонажів

11.08.2020
об 11:15

Цієї осені на каналі СТБ прем’єра нового серіалу «Спадок». У мелодрамі вирують сімейні війни та  пристрасті. Знімальний процес у розпалі.

Чотирисерійна стрічка «Спадок» розповідає про Тетяну, яка втратила чоловіка Олега після 15 років шлюбу. Коли коханий загинув, виявилось, що його бізнес не такий уже й успішний, будинок закладений і його ось-ось забере за борги інвестор, а найгірше те, що чоловік вів подвійне життя і його коханка Карина збирається народити дитину й претендує на спадок загиблого Олега.

«У Карини можна багато чому повчитись, вона сильна та вольова. Щоб не трапилось – вона з будь-якої ситуації знайде вихід та зробить те, що планувала. Таких якостей і не вистачає героїні Тетяні. І хоч Карина вагітна – це не заважає їй  іти до мети», – розповіла про свою героїню актриса КАТЕРИНА ВАЙВАЛА.

Після смерті чоловіка Тетяна також розуміє, що його брат Кирило планує відібрати бізнес Олега на свою користь і вирішує добитися справедливості.

«Сценарій серіалу мені сподобався, тому що тут є місце як гумору, так і серйозним речам. Для мене, як актора, велика вдача продемонструвати своєю роботою, на що бувають готові люди заради грошей», - говорить актор АРТЕМІЙ ЄГОРОВ.

Та найбільш колоритним героєм у «Спадку» актори та знімальна група вважають Анатолія на прізвисько Шкуродер. Так його прозвали тому, що він є власником м’ясокомбінату.

«Спадок» - прекрасний серіал про непрості жіночі долі. Мій персонаж допомогає головній героїні повністю розкрити її характер. На перший погляд,  я граю жорстоку та ласу до грошей людину, але насправді Анатолій допомогає вирішувати будь-які проблеми, навіть психологічні, має солідну репутацію як бізнесмен, і  поруч з ним його обраниця стає сміливішою та досягає мети», - говорить про свого героя актор АРТЕМ ПОЗНЯК.

Подивитись новий серіал «Спадок» можна буде на каналі СТБ уже цієї осені.

 

Джерело: пресслужба Star Media

Читайте також:

Новини

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

07.08.2020
об 12:55

Новини

Донька Лілії Ребрик виконує головну роль у серіалі

Багатосерійну стрічку з робочою назвою «Багато негожих днів» створюють канал «Україна» та компанія Film.UA.Croup. Діана Дика виконує роль дівчинки Маші, про це повідомляють CUT Insight.

07.08.2020
об 16:33

Новини

Ксенія Мішина розповіла про першу вечірку реаліті «Холостячка»

Канал СТБ розпочав зйомки романтичного реаліті-шоу «Холостячка». Героїнєю проєкту стала акторка театру і кіно Ксенія Мішина. Чоловіки боротимуться за її серце, а тим, хто буде проходити до наступного «туру» Ксенія вручатиме тематичні бутоньєрки.

10.08.2020
об 13:38