Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

27.05.2020
об 19:27
Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» продовжує підкорювати світ. Доля двох сестер Анни та Яни, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, припали до душі глядачам багатьох країн світу.

Навесні 2020 року герої серіалу вперше заговорили на суахілі – фільм був проданий в Африку цифровому супутниковому провайдеру Azam TV і його будуть показувати у 8 країнах Східної Африки.

А нещодавно серіал «Обручка з рубіном» придбав македонський загальнонаціональний мовник Kanal 5. Загалом, український серіал продали більш ніж до 30 країн світу – від Європи до Азії та Африки, а його герої говорять різними мовами –в'єтнамською, суахілі, арабською, македонською, грузинською і багатьма іншими.

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна» зазначає:

«Історія успіху нашого серіалу „Обручка з рубіном“ вкотре підтверджує, що неможливого немає, а оригінальний, динамічний сюжет та герої роблять історію зрозумілою широкій аудиторії у всьому світі».

Читайте також:

Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»
Новини

Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»

Перемога на Міжнародному кінофестивалі WorldFest-Houston стала черговою вершиною успіху, яку підкорив телесеріал «Принцип насолоди». Спільне виробництво кінокомпанії Star Media за підтримки Міністерства культури України та Apple Film Production, телеканалу CANAL + Poland (Польща) та чеської суспільної телекомпанії Česká televize (Чехія), серіал отримав PLATINUM REMI AWARD в номінації «TV Mini – Series» Міжнародного кінофестивалю WorldFest-Houston. Всього на фестивалі було представлено 4500 робіт з усього світу.

26.05.2020
об 10:46

Новини

Одразу після карантину на екрани вийде бадді-муві «Східняк»

До Дня народження Народного артиста України Богдана Бенюка презентували офіційний постер фільму Андрія Іванюка «Східняк», в якому Богдан Михайлович виконав головну роль. Подейкую, це справжній бенефіс актора.

26.05.2020
об 17:51

Новини

Сергій Зленко: «Глядача під час карантину методично відучали від походу в кінотеатри»

Затамувавши подих глядачі, власники й керівники кінотеатрів, а також дистриб'ютори слідкують за світовими новинами, що стосуються відкриття кінозалів. У кожної із цих категорій людей є свої підстави для такої уваги. VGL cinema продовжує цікавитись у вітчизняних представників кіноіндустрії стосовно ситуації навколо українських кінотеатрів.

26.05.2020
об 18:56

Інтерв'ю

Юрій Горбунов: «Сценарії останніх серій «Великих Вуйок» затверджували в Zoom’і»

Тиждень тому на телеканалі «1+1» проходив телемарафон «Ти не один» на підтримку лікарів. За час ефіру на екрані з’явилися майже всі ведучі національного каналу. Серед них був і Юрій Горбунов. Ми вирішили поцікавитися у ведучого, актора та креативного продюсера, як карантин вплинув на роботу над другим сезоном серіалу «Великі Вуйки» та чи не надихнула самоізоляція на створення третьої частини «Скаженого весілля».

27.05.2020
об 13:07