Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Українські зірки розповіли про свої фобії

30.10.2020
об 14:05

Страх змій, висоти та книжок – ось із чим зіштовхнулися українські співаки та акторки.

Незабаром Гелловін – день, коли що страшніший костюм – то гостріші емоції та  відчуття, час, коли оживають усі страхи та жахи. Тож спеціально до цього свята українські зірки розповіли про свої фобії. Сталося це під час зйомок шоу «Діти проти зірок».

 Ведучий реаліті «Кохання на виживання» Олег Кензов боїться змій.

«Навіть коли розумію, що це безпечний вужик із жовтими «вушками», все одно стою на місці й не можу поворухнутися. Коли їдемо на гастролі, а заправок поруч немає, доводиться йти до вітру в поле. Завжди боюся, що зараз як вискочить змія, як вкусить за ногу», – зізнався співак та ведучий ОЛЕГ КЕНЗОВ.

А от екссолістка групи Nikita DJ Nana свої страхи намагається приборкати, але поки що це їй не дуже вдається.

«Я боюся висоти. Десь до 25 років у мене не було цього страху. Потім піднялася на дах і відчула легку паніку. Двічі стрибала з парашутом, щоб побороти фобію. Не можу сказати, що дуже допомогло», – зізналась DJ NANA.

Актриса «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару нічого не боїться. Щоправда, у дитинстві вона була не такою сміливою. Якось її налякала… книжка.

«Дуже хотіла подивитися фільм «Жах на вулиці В'язів», але батьки не дозволяли. Тоді сусідка принесла книжку про Фредді Крюгера. Хоча я ніколи не залишаю книжку недочитаною, це перша і єдина історія, яку не завершила, тому що було дуже страшно», – розповіла ІРИНА СОПОНАРУ.

З деякими своїми фобіями зіркам доведеться зустрітися вже сьогодні. Подивитись, як вони будуть їх приборкувати, можна о 19:00 в шоу «Діти проти зірок» на Новому каналі.

 

Джерело: пресслужба Нового каналу 

Читайте також:

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52

Новини

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

21.10.2020
об 16:48

Новини

З'явився новий подкаст для медійників «У мене було!»

Розповіді про досвід, обговорення проблем індустрії аудіовізуального контенту та роботи креативного продюсера загалом – усе це тепер можна почути на спеціальному подкасті.

28.10.2020
об 13:13