Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Українські ведучі опанують екзотичні ремесла

07.09.2020
об 13:38

Найближчим часом в ефірі «Нового каналу» – проєкт «У кого більше?», що познайомить глядачів з найрізноматнішими роботами у світі. Ведучі шоу працюватимуть на різних посадах і в найдивакуватіших умовах.

«У кого більше?» - нове тревел-шоу. Три пари ведучих змагатимуться між собою та намагатимуться якомога більше заробити грошей у чужій країні. За правилами проєкту, вони повинні за три дні спробувати опанувати три нові роботи, при цьому зароблених грошей повинно вистачити на іжу, ночівлю і каранні витрати. У кого буде більше грошей – отримає приз, у кого менше – покарання.

Так, вже незабаром глядачі проєкту зможуть побачити як один з ведучих «У кого більше?» Макс Узол прибиратиме за конем, що варятує мільйон. Дія відбуватиметься на острові Маврикій в одній з найкращих стайн, де готують чемпіонів.

«На цьому острові особливо популярний кінний бізнес. Перегони на конях тут популярніші, ніж футбол у нас в Україні. Власник стайні Надагу починав кар’єру жокея, переміг на 80 перегонах та нині є одним з мільйонерів острову. За один день роботи можна було отримати 600 рупій або 406 грн», - ділиться ведучий МАКС УЗОЛ.

Коня, за яким довелось прибирати українцю звали Хіліхіліхайлу. Ведучому так кортіло потрапити на перегони, що за півгодини він встиг не тільки прибрати стайню, а й зробити коню масаж.

Які роботи дістались іншим ведучим і в ролі кого наступного разу себе спробує Макс Узол можна дізнатись вже незабаром.

Проєкт «У кого більше» виходитиме по понеділках, о 19:00 на «Новому Каналі».

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Le Маршрутка» вже в дорозі: Де чекати Лесю Нікітюк цього літа?

Цієї осені на «Новому каналі» відбудеться прем'єра другого сезону тревел-шоу Лесі Нікітюк «Lе Маршрутка». Бус ведучої вже не буде виглядати, як раніше. Щоправда, артистка поки не розкриває таємниці стосовно апгрейду транспортного засобу. Шанувальникам програми лишається тільки чекати виходу програми на екрани. Хоча, можливо, комусь ще на етапі зйомок пощастить побачити «Le Маршрутку» у своєму місті, адже Леся Нікітюк і Богдан Богданович (водій) вже вирушили у подорож Україною.

17.06.2020
об 13:48

Новини

Нова боротьба: Учасниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи» знялись у промо проєкту

Учасницям шоу «Супер Топ-модель по-українськи» доведеться забути про свої минулі здобутки у проєкті та по-новому розпочати боротьбу з конкурентками за перше місце і здійснення своєї мрії.

03.09.2020
об 12:44

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20