Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Українські незалежні новини святкують ювілей

04.09.2020
об 18:25

Сьогодні, 4 вересня, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини», що нині виходить на каналі СТБ святкує ювілей – 25 років з дня виходу в ефір. У 1995 році це була перша в Україні незалежна інформаційна програма. Тільки через два роки мовлення на базі «Вікон» створили телеканал.

За 25 років у житті «Вікна-новини» сталося чимало: змінювалася команда, ведучі та журналісти, змінювався формат подачі новин, але всі ці роки високі журналістські стандарти і чесність перед глядачем є основним правилом редакційної політики програми. Тож саме тому, вже багато років поспіль «Вікна-новини» входять у число лідерів серед українських інформаційно-аналітичних програм. Журналісти завжди в епіцентрі найгучніших подій, що впливають на хід історії країни, щоб першими розповісти про них українцям.

«Вікна» – це не просто новини, сухі факти й події. Це історії, якими ми ділимося з глядачем. Нам не байдуже, що розповідати. Ми прагнемо ставати кращими разом із нашими глядачами. Мало який колектив відрізняється таким прагненням розвиватися і досягати вершин. А це дорого вартує. За це я «Вікна» і люблю. За безкінечний рух вперед», – говорить ведуча ОЛЬГА КУЧЕР.

Частиною команди «Вікна-новини» за 25 років було чимало зірок сучасної журналістики: Олена Фроляк, Андрій Куликов, Ірина Ванникова, Микола Вересень, Олексій Мустафін, Сергій Попов, Володимир Ар’єв, Ольга Червакова, Роман Скрипін, Віталій Портников, Лариса Івшина, Сергій Швець, Ірина Малихіна, Ростислав Хотин і багато інших.

«Вікна-новини» для мене – це бренд, витриманий роками. Це стандарти новинної журналістики. Це добірна якісна команда. І новини, які розповідають про головне з яскравими деталями, непересічними історіями», – говорить ведуча ТЕТЯНА ВИСОЦЬКА.

Тільки за останні кілька років «Вікна-новини» створили низку резонансних спецпроєктів, які визнані експертами яскравим прикладом якісної журналістики і відзначені професійними преміями: «Іншорідні» (Дмитро Литвиненко), «Культурні люди», «Украдене щастя» (Ольга Кучер), «Торнадо», «Іхтамнєти» (Олена Лунькова), «Душу й тіло» (Борис Сачалко), «Мати дитя», «Як усі», «Людяність у нелюдяні часи» (Ірина Стороженко), «Вразливі» (Ірина Заславець) та багато інших.

«Вікна-новини» для мене – це команда, якій не все одно. Тут працюють люди ідей, люди цінностей, і бути поруч із ними, вчитися в них – це щастя», – зазначила ведуча ЯНА БРЕНЗЕЙ.

«Вікна-новини» неодноразово відзначені національною телевізійною премією «Телетріумф» у номінаціях «Найкраща інформаційна програма», «Найкращий репортер» і «Найкращий ведучий інформаційної програми».

«Робота в «Вікнах» – це робота мрії. Це найкращий колектив. Це ньюзрум, де працюють професійні кореспонденти та редактори.  Ми не мовчали у найважчі для країни часи. В епоху постправди, ми  показуємо тільки правду. «Вікна» – це робота, за яку не соромно», – коментує головний редактор програми «Вікна-новини» ВОЛОДИМИР ПАВЛЮК.

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

Кореспонденти «Вікна-новини» розповіли мотивуючі історії з нагоди свята

4 вересня програма СТБ «Вікна-новини» відзначить свій 25-й день народження. За цей час було різне, але команда випуску новин ніколи не дозволяла собі опускати рук чи здаватися. До свята кореспонденти вирішили запустити у соцмережах флешмоб #МожуВсе. Секретами подолання труднощів журналісти СТБ поділилися і з нами.

12.08.2020
об 17:23

Новини

«Вікна-новини» відзначають ювілей та діляться спогадами

Цієї осені «Вікна-новини» відзначають ювілей – 25 років з дня першого виходу в ефір. З нагоди Дня народження програми СТБ представив відеоролик.

27.08.2020
об 15:34

Новини

В Україні знімають серіал про протистояння чоловіка та жінки на карантині

Нова 14-серійна робота «100 тисяч хвилин разом» виробництва студії «Квартал 95» зовсім скоро з’явиться на екранах телевізорів. У серіалі розкрито найактуальніші епізоди з життя для всіх, хто пережив карантинну весну. На глядачів чекає справжнє протистояння чоловіка та жінки, які на більш ніж два місяці опинились замкненими у власному будинку.

02.09.2020
об 16:33