Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Українські фільми та серіали побачать у Казахстані

10.08.2020
об 16:42

Тепер мешканці Казахстану зможуть побачити українські фільми та серіали. Канал Film.UA Group FILMUADRAMA розпочинає трансляцію в цій країні для абонентів кабельних, IPTV і OTT мереж провайдерів Aлма ТБ та Bee TV в Казахстані.

Флагман виробників  Film.UA Group  - канал FILMUADRAMA транслює виключно український контент виробництва власної кіностудії. Відео доступно з українськими та російськими аудіо доріжками. В основі мережі мовлення — драматичні, мелодраматичні, детективні та комедійні фільми й серіали. Канал орієнтований на широку сімейну аудиторію.

Офіційне посвідчення та дозвіл на мовлення Міністерства інформації та суспільного розвитку Республіки Казахстан телеканал FILMUADRAMA отримав у квітні цього року. Дистриб'ютором телеканалу стала компанія Silk Way Content, яка багато років спеціалізується на розповсюдженні платних каналів на телекомунікаційному ринку Казахстану та поза його межами.

Після цього мовлення FILMUADRAMA було адаптоване для повноцінного показу в Казахстані. В ефірі телеканалу з’явилися візуальні позначки з віковим індексом кіновідеопродукції залежно від аудиторії - для виконання чинного законодавства країни. Українське маркування залишилося незмінним.

Зазначимо, у минулому році Film.UA Group  презентувала свої телеканали на щорічній конференції Asian Cable TV-2019, де домовилася з партнерами та провайдерами щодо виходу свого флагмана на локальний ринок.

 

Джерело: пресслужба Film.UA Group

Читайте також:

Новини

Етнографічні дослідження Мантаса Кведаравічюса увійшли до міжнародного конкурсу КМКФ «Молодість»

Психологічну драму «Стасіс» литовського кінорежисера Мантаса Кведаравічюса відібрали до міжнародного конкурсу повнометражних фільмів на 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм є спільним виробництвом України, Литви та Франції.

05.08.2020
об 17:25

Новини

Майже дочекалися: Скоро з’являться квитки на кіносеанси «Тенет»

Український глядач вже у серпні зможе подивитись довгоочікуваний фільм Крістофера Нолана з Дензілом Вашингтоном у головній роль. Наступного тижня у кінотеатрах країни відкриють передзамовлення квитків на перший показ стрічки.

08.08.2020
об 12:22