Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Українська YouTube-блогерка підписала контракт з американською медіастудією

02.06.2020
об 18:05

За життям 6-річної Діани на її YouTube-каналі слідкує понад 54 мільйони людей, а тепер вона стане ще й героїнею серіалу та мобільної гри. Сторінка дівчинки Kids Diana Show – третя за кількістю переглядів YouTube-каналів у світі, тому й не дивно, що американська компанія обрала саме цю дівчинку для нового онлайн-шоу.

Студія ​Pocket.watch,​що займається розвитком популярних зірок YouTube, оголосила про запуск нової франшизи Love, Diana – the Prinсess of Play. Головною героїнею студія обрала 6-річну українку Діану, ведучу YouTube-каналу Kids Diana Show, пише видання Variety.

«Ми спеціалізуємось на виявленні зірок, які можуть стати справді масовими франшизами», – говорить засновник та СЕО ​Pocket.watch​Кріс Вільямс.

Компанія, що раніше відзначилась успішним розвитком подібних каналів у США, тепер у процесі зйомок багатосерійного шоу про 6-річну українку. Love, Diana, що матиме 40 епізодів, кожен з яких розповідатиме повчальну історію про дружбу, лідерство, стосунки у сім’ї та різні ігри.

Прем’єра шоу очікується восени цього року на YouTube’і, а також сервісах Amazon Prime Video, The Roku Channel, PlutoTV, Xumo та Samsung TV Plus.

Крім цього, компанія планує випустити у 2020 році мобільну гру за мотивами Love, Diana. Наступного року компанія планує створити під брендом Love, Diana нові канали, а також вийти з лінійками товарів на ще кілька країн.

Джерело: Variety

Читайте також:

Star Media School проведе курс-практикум для акторів
Новини

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

​​​​​​​Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

29.05.2020
об 15:10

Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу
Новини

Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу

Найбільший у світі провайдер медійних послуг Netfix став власником The Egyptian Theatre, одного з найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу, відкритого ще в 1922 році. Проте некомерційна організація American Cinematheque, що володіла Egyptian Theatre з 1998 року, залишає за собою право організовувати в ньому покази по вихідних, коли з’явиться така можливість. Ціна угоди тримається в таємниці.

01.06.2020
об 17:19