Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Україна 24» став доступний на платформі Kartina.TV

17.07.2020
об 13:20

Канал «Україна 24» з’явився на міжнародній платформі ОТГ-оператора Kartina.TV і став доступним глядачам у Європі та Америці.

«Виведення каналу на новий, міжнародний рівень – надзвичайно важливе в реаліях теперішнього часу. Після кодування українських каналів на супутнику доступ до об’єктивної інформації для українців, які живуть і подорожують закордоном, став більш обмеженим. Ми віримо, що «Україна 24» зможе зайняти цю нішу, будемо активно просувати канал на міжнародному ринку», – зазначив директор департаменту дистрибуції платних каналів і медіа платформ «Медіа Група Україна» ОЛЕКСАНДР РЕМЕЗОВСЬКИЙ.

«Україна 24» інформаційний канал, що висвітлює політичні, економічні, спортивні та розважальні події. У центрі ефірів також авторські програми відомих ведучих та журналістів: Євгена Кисельова, Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна й Віолетти Логунової. У соціально-важливих програмах відомі та впливові гості обговорюють природу, контекст і наслідки ключових подій суспільно-політичного сьогодення України.

«Наш канал найшвидше реагує на актуальні події, показує різні точки зору й завжди повідомляє про найважливіше. Інакше – ніяк. «Україна 24» працює заради своїх глядачів. І ми раді, що їх стає все більше в різних точках світу», – головний редактор «Новинної Групи Україна» ЮРІЙ СУГАК.

Варто зазначити, Kartina.TV – провідний оператор інтернет-телебачення в Європі та Америці. Має п’ять мільйонів підписників по всьому світу. На початку 2019 року «Медіа Група Україна» підписала договір з оператором на ретрансляцію міжнародних версій інших телеканалів групи – це «Україна» й НЛО TV – Ukraine 1/Ukraine 2 та NLO TV 1/NLO TV 2.

 

Джерело: пресслужба «Медіа Група Україна»

Читайте також:

Новини

Канал «Україна 24» запускає спецпроєкт «Україна на зв’язку»

17 квітня головний інформаційний канал «Україна 24» запускає спецпроект «Україна на зв’‎язку: телеміст з регіонами країни», в якому мери великих міст розкажуть про свої проблеми і поділяться досвідом їх вирішення. Дивіться телемарафон вже сьогодні!

17.04.2020
об 13:06

Новини

«ВишиванкаDAY» 21 травня на каналі «Україна 24»

Споконвіків вишита сорочка вважалася головним українським оберегом. Сьогодні вишиванка — це ДНК нашої нації, що об'єднує українців незалежно від того, у якій точці світу вони перебувають.

21.05.2020
об 09:30

На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»
Новини

На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»

Вже 30 травня на головному інформаційному каналі «Україна 24» вперше стартує ранкове шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний». Вести програму буде відома ведуча Юлія Галушка, яка старанно готується до того, що ціла країна буде прокидатися разом з нею. Програма йтиме у вихідні з 8:30 до 11:00.

29.05.2020
об 16:28